Skip to main content

Dlaczego warto korzystać ze środków czyszczących Karcher?

Aby urządzenia Karcher takie jak myjki wysokociśnieniowe działały jak najdłużej, potrzebują odpowiednich środków chemicznych. Do sprzętu niemieckiej marki można zastosować wiele środków czystości, najlepiej jednak sięgać po te firmowe. Są one dopasowane do specyfiki sprzętu Karcher, najlepiej z nimi współpracują. Nie jest to jednak jedyna zaleta środków czyszczących Karcher. Jakie są pozostałe?

Profesjonalne środki czyszczące i pielęgnujące Karcher

W ofercie marki Karcher znajdują się nie tylko profesjonalne urządzenia czyszczące, ale i środki chemiczne do czyszczenia i pielęgnacji. Uzupełniają one działania sprzętu, doskonale z nimi współpracując, wzmacniając i przyspieszając proces usuwania brudu. Środki chemiczne sygnowane logiem niemieckiej firmy są też bezpieczne i przyjazne środowisku naturalnemu. Pozwalają nie tylko na usuwanie brudu, ale także na ochronę wrażliwych powierzchni przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Działanie chemii Karcher polega także na utwardzaniu materiałów, ich zabezpieczeniu przed mechanicznymi uszkodzeniami, opóźnieniu procesów starzenia się i wydłużeniu czasu eksploatacji.

Chemia Karcher – do jakich powierzchni stosować polecane środki?

Środki czystości niemieckiej marki to te przeznaczone do urządzeń wysokociśnieniowych, do podłóg twardych i elastycznych, dywanów i tapicerek, mycia zaolejonych części, uzdatniania wody. Karcher proponuje też profesjonalne środki chemiczne, które przydatne będą w zakładach rzemieślniczych i przemysłowych, a także punktach usługowych. Zainteresowane będą one m.in. preparatami do mycia zbiorników i kontenerów, samochodów, sanitariatów. Wszystkie te specyfiki można nabyć w sklepie Napra, kupując je online.

Zalety środków chemicznych Karcher

Preparaty do czyszczenia i pielęgnacji niemieckiej firmy wyróżniają się na rynku wysoką wydajnością i skutecznością. Wynika to z tego, że w ich składach znajdują się jedynie wysokiej klasy surowce, które już nawet przy niskim stężeniu są w stanie zagwarantować bardzo dobre efekty. Oprócz tego profesjonalne środki czystości Karcher posiadają zdolność do szybkiej separacji substancji olejowych od wody. W efekcie ich działanie jest jeszcze skuteczniejsze, a dodatkowo połączone z oddziaływaniem na czyszczone powierzchnie ochronnie i antykorozyjnie. Są również odporne na wysokie temperatury (do 150 stopni Celsjusza), dzięki czemu można stosować je w wysokociśnieniowych myjkach. Ekologiczna i bezpieczna chemia Karcher nie zawiera w swoim składzie metali ciężkich i niebezpiecznych dla zdrowia substancji. To, dlatego bez przeszkód można ją stosować w czasie sprzątania domu, w którym mieszkają maluchy.

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy