Skip to main content

Dmuchawy

Dmuchawy Karcher to innowacyjne urządzenia, które służą do osuszania różnego rodzaju powierzchni. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokiej jakości konstrukcji zapewniają niezawodność i profesjonalne rezultaty. Odkryj, jak dmuchawy Karcher mogą ułatwić Ci codzienne zadania w pracy lub domu.

To wysoce wydajne urządzenia stosowane do osuszania zawilgotniałych lub zalanych powierzchni. Częste zastosowanie znajdują także podczas schnięcia dywanów i wykładzin po czyszczeniu ekstrakcyjnym. Szczególnie przydatne są w przypadku pomieszczeń, w których nie ma odpowiedniej wentylacji. Wysoka efektywność i szybkość działania sprawia, że najczęściej wykorzystywane są do użytku przemysłowego (w biurach, hotelach i kawiarniach), choć łatwość obsługi i kompaktowe rozmiary sprawiają, że w razie potrzeby bardzo chętnie sięgają po nie również klienci indywidualni. Dobrze sprawdzają się w domu przy remontach.

Dmuchawy Karcher – Skuteczne narzędzia do osuszania

Dzięki silnemu przepływowi powietrza i wytrzymałemu silnikowi, dmuchawa Karcher skutecznie osusza powierzchnie, ponadto cechuje się:

  • zgrabną budową ułatwiającą transport oraz przechowywanie;
  • wytrzymałością, dzięki solidnej kontrukcji;
  • niską emisją hałasu, która pozwala na używanie dmuchawy nawet w godzinach pracy biura lub hotelu;
  • wysoką mocą silnika indukcyjnego;
  • możliwością wielostopniowej kontroli przepływu powietrza;
  • ergonomicznym projektem obudowy, dzięki czemu dmuchawy są wygodne do przenoszenia;
  • długą żywotnością.

Zastosowanie dmuchaw przemysłowych Karcher i Nilfisk pozwala na skrócenie czasu suszenia powierzchni nawet o 50%! Dzieje się tak dlatego, że prezentowane modele oferują nawet cztery stopnie pracy, co umożliwia dostosowanie suszenia do każdego typu pomieszczeń. Tak korzystny stosunek wydajności do czasu pracy to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, zwłaszcza dla profesjonalnych firm sprzątających.

Dmuchawa Kärcher AB 20 Ec

2.755,20  z VAT 2.589,89  z VAT

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy