Skip to main content

Gdzie naprawić sprzęt Karcher?

Karcher to niemiecka marka kojarzona z wysoką jakością. Sprzęty sygnowane logiem Karcher mają opinie tych niezniszczalnych, solidnych, bezproblemowych. Nawet najlepszym sprzętom może się jednak przytrafić awaria. Jej przyczyną może być zarówno złe przechowanie sprzętu, jak i niewłaściwe użytkowanie lub sędziwy wiek urządzenia. Co wtedy zrobić?

Naprawa Karcher – gdzie się zgłosić?

Urządzenia Karcher spotkać można zarówno w indywidualnych gospodarstwach domowych, jak i w firmach czy zakładach przemysłowych. Usprawniają pracę w hotelach, szkołach, przychodniach, szpitalach. Tak szerokie zastosowanie sprawia, że gama sprzętów Karcher jest bardzo duża. Każdy z nich ma swoją własną specyfikę i zasady działania. Kiedy urządzenie zaczyna odmawiać posłuszeństwa, staramy się znaleźć specjalistów od naprawy. Wbrew pozorom to zadanie jest bardzo łatwe. Wpisując w wyszukiwarkę naprawa Karcher otrzymamy całe mnóstwo opcji. Naprawy oferują osoby prywatne (złote rączki), małe firmy naprawcze, znane serwisy.

Z jakiej oferty skorzystać?

Na pewno ze sprawdzonej i profesjonalnej. Serwis Karcher powinien gwarantować pomoc wykwalifikowanych mechaników, którzy znają specyfikę urządzeń niemieckiej marki i mają doświadczenie w ich naprawach oraz serwisowaniu. Dzięki temu ma się pewność, że cały proces przejdzie pomyślnie i z serwisu odbierze się sprawne urządzenie. Doświadczeni mechanicy są też gwarancją, że naprawa zostanie poprzedzona w najbardziej optymalnych kosztach.

Przed oddaniem sprzętu do naprawy, warto się upewnić, że serwis specjalizuje się w reparacji konkretnego urządzenia. Warto pamiętać, że niektóre serwisy specjalizują się tylko w naprawie myjek wysokościowych, inne w odkurzaczach czy urządzeniach eskalacji. Są też takie serwisy np. Napra, które mogą zaoferować naprawę wszystkich sprzętów Karcher.

Wybierając serwis, weźmy pod uwagę też takie kwestie, jak czas naprawy (zbyt długi wyłączy urządzenie z użytkowania, co może przełożyć się na strony, jeśli np. myjkę czy zamiatarkę wykorzystuje się do pełnienia obowiązków zawodowych). Nie bez znaczenia jest także obszar działania serwisu oraz fakt czy sprzęt do nich trzeba samodzielnie dostarczyć, czy też jest on odbierany przez serwisantów.

Jak naprawiać sprzęt Karcher?

Urządzenia Karcher nawet te przeznaczone do użytku domowego to zaawansowane technologicznie sprzęty. Ewentualna naprawa sprzętu Karcher powinna więc być wykonywana w profesjonalnym serwisie Karcher, nie warto się jej podejmować na własną rękę. Naprawa musi być zgodna z wymogami producenta. Przełoży się to na żywotność i niezawodność urządzenia, a także bezpieczeństwo podczas pracy.

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy