Skip to main content

Kiedy warto zdecydować się na wynajem sprzętu Karcher?

Urządzenia Karcher to szeroka gama produktów o różnym przeznaczeniu. Wykorzystuje się je do utrzymania porządku w domu, ogrodzie, a także w firmach czy zakładach produkcyjnych. Kupno urządzeń niemieckiej marki nie należy do najtańszych. Na sprzęty typu myjki wysokociśnieniowe czy zamiatarki trzeba przeznaczyć nawet kilka tysięcy złotych. W przypadku, gdy z tych urządzeń planuje się korzystać jedynie sporadycznie, warto zrezygnować z zakupu na rzecz wynajmu.

Na czym polega wynajem Karcher?

Urządzenia Karcher pomogą utrzymać czystość w domu i jego otoczenia przez cały rok. Nie dziwi więc, że wiele osób zdecyduje się na ich zakup. Są one wybierane zarówno przez indywidualne gospodarstwa domowe, jak i przez firmy, zakłady przemysłowe czy rzemieślnicze. Zazwyczaj jednak nie kupujemy całego zestawu urządzeń sprzedających, a jedynie te najpotrzebniejsze i najczęściej wykorzystywane. Co więc zrobić, jeśli podczas generalnych porządków czy remontu będzie potrzebne inne urządzenie, niż posiadamy w naszym garażu lub piwnicy? Rozwiązanie jest proste – wystarczy w wyszukiwarce na stronie Napra wpisać wynajem Karcher. W odpowiedzi pojawi się oferta wynajmu różnego rodzaju urządzeń niemieckiej firmy.

Dlaczego lepiej wynająć niż kupić?

Wynajem sprzętu czyszczącego to korzystne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych. To rozwiązanie poleca się przede wszystkim, jeśli z maszyn czyszczących chce się korzystać jedynie okazjonalnie np. raz na kwartał. W takiej sytuacji posiadanie urządzeń np. do gruntownego czyszczenia czy polerowania nie jest potrzebne. Wystarczy je wypożyczyć, przeprowadzić zabieg i oddać po kilku dniach. Najem przy okresowym i okazjonalnym korzystaniu ze sprzętu jest przede wszystkim tańszym rozwiązaniem. Wynajem myjki ciśnieniowej do kostki brukowej czy szorowarki do posadzek nawet na kilka dni nadal będzie tańszy niż zakup oryginalnego urządzenia. Niska cena to jednak niejedyna zaleta wynajmu Karcher. W wypożyczalniach takich jak Napra dostępnych jest wiele modeli sprzętu Karcher zarówno tego do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Wypożyczalnia stale aktualizuje flotę swoich urządzeń.
Skorzystanie z oferty wypożyczalni to także brak kosztów serwisu i eksploatacji floty maszyn czyszczących. Te pokrywa firma wynajmująca.

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy