Mopy parowe

Mopy parowe Karcher i Nilfisk świetnie sprawdzają się podczas użytku w warunkach domowych i na dużych powierzchniach przemysłowych. To doskonałe rozwiązania dla wszystkich firm sprzątających, zarządców budynków oraz właścicieli niewielkich firm. Nadają się bowiem do szybkiego i skutecznego mycia wszystkiego rodzaju podłóg, zwłaszcza kafelkowanych lub PVC. Używane są także w miejscach, w których higiena oraz wysokie standardy sanitarne są szczególnie ważne – szpitalach, restauracjach lub hotelach.

Skuteczność mopów parowych Karcher i Nilfisk wynika z wysokiej jakości wykonania, dużej wytrzymałości materiałowej oraz zastosowania innowacyjnych rozwiązań. Prezentowane mopy umożliwiają: higienizację podłóg – usunięcie bakterii oraz innych patogenów, również tych alergizujących. Usunięcie suchych zabrudzeń i jednoczesne umycie podłogi, wyczyszczenie plam, osadów i nagromadzonego kurzu, dotarcie do wszystkich przestrzeni, nawet w rogach i wzdłuż listw naściennych (wyposażone są w ruchome przeguby), dokładne przyleganie do podłogi, dzięki czemu już za jednym pociągnięciem zbierane są wszystkie zanieczyszczenia, zbieranie wody oraz rozlanych płynów.

Mopy parowe Karcher i Nilfisk są urządzeniami bezprzewodowymi, zasilanymi bateryjnie i wyposażonymi w wyświetlacze pokazujące zużycie energii. Wysokiej mocy akumulatory generują szybki ruch obrotowy, a więc i wysoką skuteczność czyszczenia. Dodatkowo nie rozmazują zanieczyszczeń – odprowadzane są one do demontowalnego zbiornika. Przyspiesza to czas schnięcia podłóg.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtruj wg ceny

Filtruj wg. producenta

Filtruj wg. zasilania

Filtruj wg. wydajności

Call Now Button Przewiń do góry