Skip to main content

Mopy parowe

Mopy parowe Karcher i Nilfisk to innowacyjne narzędzia czyszczące, które oferują nie tylko doskonałą skuteczność, ale także dbałość o środowisko. Wykorzystując moc pary są w stanie skutecznie usuwać zabrudzenia z różnych rodzajów powierzchni, nie używając agresywnych chemikaliów. Odkryj możliwości, jakie oferują mopy parowe Karcher i poznaj zalety tego ekologicznego i efektywnego sposobu czyszczenia. Mopy parowe Karcher działają na zasadzie generowania gorącej pary, która jest skierowana na powierzchnie do czyszczenia. Para penetruje zanieczyszczenia, rozpuszcza brud i zabrudzenia, a następnie skutecznie je usuwana wraz z kurzem, bakteriami i alergenami. 

Mopy parowe Karcher i Nilfisk do stosowania na powierzchniach przemysłowych i użytkowych, to doskonałe rozwiązania dla wszystkich firm sprzątających, zarządców budynków oraz właścicieli niewielkich firm. Nadają się bowiem do szybkiego i skutecznego mycia wszystkich rodzajów podłóg, zwłaszcza kafelkowanych lub PVC. Używane są także w miejscach, w których higiena oraz wysokie standardy sanitarne są szczególnie ważne – szpitalach, restauracjach lub hotelach. Skuteczność mopów Karcher i Nilfisk wynika z wysokiej jakości wykonania, dużej wytrzymałości materiałowej oraz zastosowania innowacyjnych rozwiązań.

Mopy parowe Karcher – Skuteczne i ekologiczne rozwiązanie do czyszczenia

Jedną z największych zalet mopów parowych Karcher jest możliwość czyszczenia bez konieczności stosowania chemikaliów. Mopy parowe są również wygodne w użytkowaniu i oferują efektywność czyszczenia. Wyposażone w funkcje takie jak regulacja pary, wymienne końcówki czy duża pojemność zbiornika na wodę są przystosowane do różnych rodzajów zadań czyszczących:

  • zapewniają higienizację podłóg poprzez usunięcie bakterii oraz innych patogenów, również tych alergizujących;
  • usuwają suche zabrudzenia i jednocześnie myją podłogę;
  • czyszczą plamy, osady i nagromadzony kurz;
  • docierają do wszystkich przestrzeni, nawet w rogach i wzdłuż listw naściennych (wyposażone są w ruchome przeguby);
  • dokładnie przylegają do podłogi, dzięki czemu już za jednym pociągnięciem zbierane są wszystkie zanieczyszczenia;
  • zbierają wodę oraz rozlane płyny.

Mopy elektryczne Karcher i Nilfisk są urządzeniami bezprzewodowymi, zasilanymi bateryjnie i wyposażonymi w wyświetlacze pokazujące zużycie energii. Wysokiej mocy akumulatory generują szybki ruch obrotowy, a więc i wysoką skuteczność czyszczenia. Dodatkowo nie rozmazują zanieczyszczeń – odprowadzane są one do demontowalnego zbiornika. Bez względu na rozmiar powierzchni czy rodzaj zabrudzeń skraca to czas schnięcia podłóg.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Mop elektryczny FC 2-4 BATTERY SET 2B DUO

1.119,00  z VAT 951,15  z VAT

Mop elektryczny FC 5

1.199,00  z VAT 1.019,15  z VAT

Mop elektryczny FC 5 BEZPRZEWODOWY

1.799,00  z VAT 1.529,15  z VAT

Mop elektryczny FC 5 PREMIUM HOME LINE

1.349,00  z VAT 1.146,65  z VAT

Mop elektryczny FC 7 BEZPRZEWODOWY

2.599,00  z VAT 2.209,15  z VAT

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy