Skip to main content

Myjki do okien

Myjki do okien to zaawansowane urządzenia, które zapewniają niezawodne i efektywne czyszczenie okien. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wysokiej jakości technologii umożliwiają szybkie i skuteczne usuwanie brudu, zacieków i smug, pozostawiając Twoje okna błyszcząco czyste. Odkryj, jak myjki do okien Karcher mogą ułatwić Ci codzienne zadania czyszczenia i sprawić, że Twoje okna będą lśnić jak nowe.

Czyszczenie okien i gładkich powierzchni wodoodpornych może być bardzo szybkie i wygodne dzięki elektrycznym myjkom do okien Karcher i Nilfisk. Dzięki tym urządzeniom możemy wyczyścić wszystkie okna w domu w mgnieniu oka, a ta nielubiana przez wielu czynność w końcu nie będzie odkładana w nieskończoność. Czyszczenie za pomocą myjek ogranicza zużycie wody i nie powoduje jej spływania na parapety. Używając profesjonalnego sprzętu zaoszczędzimy na środkach do czyszczenia, co przysłuży się także środowisku.

Jakie są zalety myjek do okien Karcher?

Myjki do okien Karcher są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić doskonałą czystość bez smug. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, takich jak ssanie wody, mikrofibrowe wkłady czy regulacja ciśnienia, myjki do okien Karcher usuwają brud, kurz i zacieki z powierzchni szyb w sposób skuteczny i równomierny. Nie musisz już martwić się o zostawienie smug czy zacieków na swoich oknach – myjki do okien gwarantują perfekcyjne rezultaty:

  • nakładki czyszczące doskonale zbierają zabrudzenia, nie rysują szklanych powierzchni;
  • efektywnie odsysają zabrudzoną wodę;
  • mają ergonomiczny kształt uchwytów;
  • są łatwe i intuicyjne w obsłudze;
  • automatyczne dozują optymalną ilości środka czyszczącego;
  • zapewniają odpowiednie nawilżanie ściereczki czyszczącej;
  • możliwość wielokrotnego prania nakładek czyszczących.

Myjki do okien Karcher i Nilfisk z powodzeniem mogą być używane również do czyszczenia kabin prysznicowych – skutecznie usuwają kamień oraz osady z mydła, nie pozostawiając plam i smug. W poszczególnych modelach myjek spotkamy się dodatkowo z funkcją wibracji, która rozbija zaschnięte, trudne do usunięcia plamy bez potrzeby ich szorowania. Producenci dokładają wszelkich starań do tego, by ich urządzenia były wykonane z wysokogatunkowych i najlepszej jakości materiałów. Prezentowane myjki są wysoce wytrzymałe, odporne na wstrząsy (mogą przetrzymać również upadki z wysokości) i nieawaryjne. Dzięki temu posłużą nam przez długie lata bez straty jakości.

Myjka do okien WV 6 + KV 4

699,00  z VAT 594,15  z VAT

Myjka do okien WV 6 Premium Home Line

589,00  z VAT 500,65  z VAT

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy