Myjki domowe

Myjki domowe Karcher oraz Nilfisk zapewniają niebywałą wydajność oraz wysoką jakość czyszczenia. Zastosowanie myjek jest niemal nieograniczone. Wokół domu czy ogrodzie sprawią, że utrzymanie czystości będzie znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze. W asortymencie firmy Napra znajdują się urządzenia do mycia samochodu, elewacji, bram garażowych, podjazdu, mebli ogrodowych i wszelkiego rodzaju posadzek. Myjki różnią się wydajnością powierzchniową, wydajnością tłoczenia i ciśnieniem wody, wielkością, a także wytrzymałością.

Myjki domowe Smart Control

Dzięki aplikacji Home & Garden możesz zarządzać swoją myjką bezprzewodowo. Wirtualny asystent pomoże w doborze ciśnienia i akcesoriów ułatwiających czyszczenie wybranej powierzchni. Potrzebujesz dodatkowej mocy? Nie ma problemu, tryb Boost poradzi sobie z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami. Wszystkie poziomy ciśnienia: HARD, MEDIUM, SOFT i BOOST znajdują się na pistolecie Smart Control oraz w aplikacji Kärcher Home & Garden. Skorzystaj z inteligentnych rozwiązań w myjkach wysokociśnieniowych Kärcher.

Myjki domowe Power Control

Myjki wysokociśnieniowe Power Control umożliwiają łatwe przełączanie pomiędzy różnym ciśnieniem wody oraz włączenie trybu MIX do podawania środka czyszczącego. Asystent w aplikacji Home & Garden pozwala na zdalne obsługiwanie myjki poprzez ułatwienie dostosowania ciśnienia, z jakim należy czyścić daną powierzchnię. W celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania skontaktuj się z firmą Napra. Udzielamy szczegółowych informacji na temat zastosowania myjek domowych Karcher i Nilfisk. Gwarantujemy fachowe doradztwo. Z naszą pomocą szybko znajdziesz urządzenie, którego potrzebujesz!

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy