Myjki wysokociśnieniowe

Myjki wysokociśnieniowe, dzięki zainstalowanej wewnątrz pompie, zwiększają ciśnienie wody do kilkuset bar, a urządzenia przystosowane do usuwania betonu ze zbrojeń nawet do 1000 bar. Urządzenia czyszczące strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem dają lepsze efekty czyszczenia i zwiększają komfort pracy. Myjki są przeznaczone do mycia samochodów, posadzek, elewacji czy dachów. W przemyśle i rolnictwie są wykorzystywane do czyszczenia narzędzi, urządzeń, usuwania starego smaru lub skrawania betonu.

Przy wyborze myjki należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Jak długo urządzenie będzie pracowało na włączonym silniku oraz zapotrzebowanie na ciśnienie i wydatek wody. Im wyższe ciśnienie i wydajność wody na godzinę, tym szybsze jest odspajanie uporczywego brudu, a proces czyszczenia ulega skróceniu. Należy odpowiedzieć sobie także na pytanie, czy do zmywania zabrudzeń będziemy potrzebowali gorącej czy tylko zimnej wody?

W celu uzyskania odpowiedzi na te i pozostałe pytania skontaktuj się z firmą Napra. Udzielamy szczegółowych informacji na temat zastosowania myjek wysokociśnieniowych Karcher i Nilfisk. Gwarantujemy fachowe doradztwo. Z naszą pomocą szybko znajdziesz urządzenie, którego potrzebujesz!

Wyświetlanie 1–12 z 43 wyników

Filtruj wg ceny

Filtruj wg. producenta

Filtruj wg. ciśnienia

Filtruj wg. wydajność tłoczenia l/h

Filtruj wg. zasilania

Filtruj wg. wydajności

Call Now Button Przewiń do góry