Skip to main content

Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze powietrza Karcher i Nilfisk to zaawansowane urządzenia, które zapewniają czyste i zdrowe powietrze w Twoim otoczeniu. Zanieczyszczenia mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, dlatego warto zainwestować w oczyszczacz, który skutecznie wyeliminuje szkodliwe cząsteczki i alergeny z powietrza. Dzięki innowacyjnej technologii i solidnej konstrukcji oczyszczacze oferują także odświeżanie i nawilżanie powietrza. Zadbaj o swoje drogi oddechowe i odkryj korzyści wynikające z korzystania z oczyszczaczy Karcher i Nilfisk.

Profesjonalne oczyszczacze powietrza pomagają także zniwelować stężenie pyłów zawieszonych. To certyfikowany i atestowany sprzęt przeznaczony do użytku w wielu typach pomieszczeń, w szczególności w przestrzeniach biurowych, placówkach użyteczności publicznej, szpitalach i sanatoriach, a także hotelach. Skuteczność działania oczyszczaczy powietrza Karcher i Nilfisk wynika z zaawansowanych technologii produkcyjnych oraz zgodności z obowiązującymi normami jakości bezpieczeństwa ISO. Dzięki wieloetapowemu systemowi filtracji urządzenia te samodzielnie dokonują pomiarów poziomu pyłu zawieszonego w powietrzu oraz dostosowują system pracy do jakości powietrza.

Oczyszczacze powietrza Karcher – Czyste i zdrowe powietrze w Twoim domu i miejscu pracy

Oczyszczacze powietrza są skutecznym rozwiązaniem do usuwania zanieczyszczeń. Za pomocą zaawansowanych filtrów eliminują drobne cząsteczki kurzu, pyłki roślin, pleśnie, dym, alergeny i inne szkodliwe substancje, które mogą wpływać negatywnie na zdrowie. Dzięki temu, powietrze w Twoim otoczeniu staje się świeże, czyste i zdrowsze. Ponadto oczyszczacze Karcher i Nilfisk:

  • pomagają zredukować nieprzyjemne zapachy;
  • zmniejszają ryzyko występowania chorób układu oddechowego;
  • zapobiegają alergiom (oczyszczanie powietrza eliminuje między innymi kurz, roztocza oraz alergizujące pyłki);
  • poprawiają jakość wentylacji płucnej, a więc i bezpośrednio wpływają na samopoczucie pracowników oraz wydajność ich pracy.

Dodatkowym plusem profesjonalnych oczyszczaczy jest także cichy tryb pracy oraz ergonomia obsługi. Oczyszczacze powietrza pozwalają na stałe monitorowanie zużycia filtra oraz jego łatwą wymianę. Istnieje także możliwość zainstalowania filtrów specjalistycznych (zdrowotnych, antyalergicznych, antysmogowych), a także generatora plazmy. Nowoczesny design oczyszczaczy pozwala także na umieszczenie ich w każdym pomieszczeniu, nawet tych wysoce reprezentacyjnych.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy