Odkurzacze do pracy na sucho i mokro

Odkurzacze przemysłowe do pracy na mokro i sucho firmy Karcher i Nilfisk to wielozadaniowe urządzenia umożliwiające zachowanie czystości w wielu różnych gałęziach przemysłu, z uwzględnieniem wszystkich wymogów związanych z obowiązującymi przepisami prawa oraz zapewnienia bezpieczeństwa. Jedno urządzenie umożliwia pochłanianie zarówno wiórów i pyłów suchych, jak i cieczy.

Odkurzacze przemysłowe sucho-mokro Karcher i Nilfisk znajdują zastosowanie między innymi w przemyśle budowlanym, chemicznym, metalurgicznym, odzieżowym, spożywczym i farmaceutycznym. Coraz częściej wykorzystywane są również w rolnictwie. Cechuje je wysoka wytrzymałość, stabilna i trwała konstrukcja oraz odporność na niekorzystne warunki – odkurzacze przemysłowe na mokro i na sucho Karcher i Nilfisk mogą pracować także w miejscach o bardzo wysokim zapyleniu i różnych warunkach atmosferycznych.

Jakie są zalety odkurzaczy przemysłowych do sprzątania uniwersalnego i zbierania wody?

  • odkurzacze przemysłowe mokro-sucho wykazują wysoki zakres mocy;
  • mają duże wielkości zbiornika pozwalające na długotrwałą pracę i zebranie nawet dużej ilości wiórów lub cieczy;
  • dostępne są różne klasy urządzeń, również te najwyższe, które dostosowane są do usuwania odpadów wyjątkowo problematycznych, takich jak pleśń, ołów lub inne substancje niebezpieczne.

Odkurzacze przemysłowe na mokro i na sucho firm Karcher i Nilfisk z jednej strony wyposażone są w innowacyjne systemu filtrujące, które zapobiegają wyrzucaniu cząstek pyłowych w powietrze, z drugiej zaś – gwarantują wysokie bezpieczeństwo pracy na mokro. Wyposażone są bowiem w wyłącznik, który zapobiega porażeniom prądem. Odkurzacze z serii Tact przeznaczone są w szczególności do pracy z elektronarzędziami, świetnie sprawdzą się w firmach budowlanych, gdzie konieczne jest zbieranie dużej ilości drobnego pyłu. Mocne odkurzacze z serii Ap świetnie usuwają płynne i wilgotne zanieczyszczenia. Seria standard wyposażona w 2 bądź 3 turbiny może pracować z zestawami bardzo długich węży.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy