Odkurzacze do pracy na sucho

Odkurzacze przemysłowe do pracy na sucho marek Karcher i Nilfisk to innowacyjne produkty przystosowane do niemal wszystkich gałęzi przemysłu –  w szczególności budownictwa, przemysłu odzieżowego oraz chemicznego. Doskonale sprawdzają się we wszelkiego rodzaju warsztatach i halach produkcyjnych – ze względu na bardzo wysoką moc ssania są w stanie zagwarantować wielogodzinną pracę (nawet w trybie ciągłym lub zintegrowanym z produkcją) oraz zbieranie dużych ilości pyłów oraz wiórów. Wykazują przy tym bardzo wysoką skuteczność oraz niski poziom pylenia, które mogłoby zagrażać maszynom produkcyjnym oraz zdrowiu pracowników. Charakterystyka odkurzaczy przemysłowych na sucho Karcher i Nilfisk powoduje również to, że jest to częsty wybór osób remontujących mieszkania i domy.

Cechami wyróżniającymi znajdujące się w naszej ofercie odkurzacze są: solidna, wzmacniana konstrukcja, która umożliwia pracę odkurzacza w każdych warunkach, odporność na wysokie temperatury oraz większość uszkodzeń mechanicznych, efektywne systemy filtracyjneduże pojemności zbiorników na zanieczyszczenia, łatwość przechowywania i konserwacjiniskie koszty eksploatacyjne, a także wysoka dostępność dodatkowych akcesoriów.

Wszystkie odkurzacze przemysłowe sprzątające na sucho Karcher i Nilfisk są zgodne z normami jakości oraz wymogami przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapewniają działanie bez ryzyka przegrzania urządzenia, samozapłonu wiórów od wysokiej temperatury lub porażeń prądem.

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Filtruj wg ceny

Filtruj wg. producenta

Filtruj wg. podciśnienia

Filtruj wg. zasilania

Call Now Button Przewiń do góry