Odkurzacze do pracy na sucho

Odkurzacze przemysłowe do pracy na sucho marek Karcher i Nilfisk to innowacyjne produkty przystosowane do niemal wszystkich gałęzi przemysłu –  w szczególności budownictwa, przemysłu odzieżowego oraz chemicznego. Doskonale sprawdzają się we wszelkiego rodzaju warsztatach i halach produkcyjnych – ze względu na bardzo wysoką moc ssania są w stanie zagwarantować wielogodzinną pracę (nawet w trybie ciągłym lub zintegrowanym z produkcją) oraz zbieranie dużych ilości pyłów oraz wiórów.

Wykazują przy tym bardzo wysoką skuteczność oraz niski poziom pylenia, które mogłoby zagrażać maszynom produkcyjnym oraz zdrowiu pracowników. Charakterystyka odkurzaczy przemysłowych na sucho Karcher i Nilfisk powoduje również to, że jest to częsty wybór osób remontujących mieszkania i domy.

Co wyróżnia odkurzacze przemysłowe do pracy na sucho?

  • solidna, wzmacniana konstrukcja, która umożliwia pracę odkurzacza w każdych warunkach;
  • odporność na wysokie temperatury oraz większość uszkodzeń mechanicznych;
  • efektywne systemy filtracyjne;
  • duże pojemności zbiorników na zanieczyszczenia;
  • łatwość przechowywania i konserwacji;
  • niskie koszty eksploatacyjne;
  • wysoka dostępność dodatkowych akcesoriów.

Wszystkie odkurzacze przemysłowe na sucho Karcher i Nilfisk są zgodne z normami jakości oraz wymogami przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapewniają bezpieczne działanie, bez ryzyka przegrzania urządzenia, samozapłonu wiórów od wysokiej temperatury lub porażeń prądem. Wśród przemysłowych odkurzaczy Karcher przeznaczonych do sprzątania suchych zanieczyszczeń wyróżniamy odkurzacze jednofunkcyjne, szczotkowe, bateryjne oraz szczotki akumulatorowe sprawdzające się na schodach, w windach czy salach kinowych.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy