Odkurzacze do sprzątania na sucho i mokro

Przy domowych porządkach przydają się czasami urządzenia do zadań specjalnych. Wszędzie tam, gdzie do usunięcia brudu nie wystarczy zwykły odkurzacz, można sięgnąć po odkurzacze do sprzątania na sucho i mokro Karcher i Nilfisk. To urządzenia dwa w jednym, łączące funkcje zarówno tradycyjnego sprzętu, jak i odkurzaczy mogących zbierać rozlane ciecze.

Odkurzacze do sprzątania sucho-mokro Karcher i Nilfisk to rozwiązanie, które przyda się nie tylko w domu, ale również i poza nim. Urządzeniem można wyczyścić na przykład warsztat lub werandę z piasku, bez obaw o zapchanie lub uszkodzenie wewnętrznego mechanizmu. Oczywiście zachowują przy tym najwyższą skuteczność czyszczenia. Takie odkurzacze służą nie tylko do zbierania kurzu, ale także materiałów gruboziarnistych oraz usuwania rozlanych cieczy.

To bardzo wydajny sprzęt, wykonany z wysoko gatunkowych tworzyw, odpornych na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Pomimo dużej siły, są też łatwe do przenoszenia i przechowywania, niezależnie od wielkości zbiornika – mogą więc stanowić uniwersalne urządzenie czyszczące do domu i ogrodu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Filtruj wg ceny

Filtruj wg. producenta

Filtruj wg. podciśnienia

Call Now Button Przewiń do góry