Skip to main content

Od 18.06. do 30 czerwca przebywamy na urlopie i wszystkie zamówienia w sklepie będą realizowane od 1 lipca. Serwis w Warszawie jest otwarty i działa bez zmian. Natomiast biuro w Łodzi jest obecnie zamknięte.

Odkurzacze do sprzątania na sucho i mokro

Poszukujesz wszechstronnego odkurzacza, który poradzi sobie zarówno z suchym, jak i mokrym sprzątaniem? Odkurzacze Kärcher i Nilfisk do sprzątania na sucho i mokro zapewnią Ci kompleksowe rozwiązanie służące do zbierania rozlanych płynów, jak i suchych zanieczyszczeń. Przy domowych porządkach przydają się czasami urządzenia do zadań specjalnych. Wszędzie tam, gdzie do usunięcia brudu nie wystarczy zwykły odkurzacz, można sięgnąć po odkurzacze do sprzątania na sucho i mokro Karcher i Nilfisk. To urządzenia dwa w jednym, łączące funkcje zarówno tradycyjnego sprzętu, jak i odkurzaczy mogących zbierać rozlane ciecze. Taki sprzęt przyda się nie tylko w domu, ale również i poza nim. Urządzeniem można wyczyścić na przykład warsztat lub werandę z piasku, bez obaw o zapchanie lub uszkodzenie wewnętrznego mechanizmu. Takie odkurzacze służą nie tylko do zbierania kurzu, ale także materiałów gruboziarnistych oraz usuwania rozlanych cieczy.

Odkurzacze Kärcher do sprzątania na sucho i mokro – kompleksowe narzędzie do czyszczenia!

Odkurzacze Kärcher do sprzątania na sucho i mokro wyposażone są w mocne silniki, które zapewniają imponującą moc ssącą. Dzięki temu są w stanie skutecznie usuwać zarówno rozlany płyn, jak i zanieczyszczenia w postaci kurzu, brudu czy sierści zwierząt. Innowacyjne funkcje odkurzaczy Kärcher do sprzątania na sucho i mokro zapewniają maksymalną wygodę i efektywność użytkowania. Posiadają specjalne dysze i akcesoria, które umożliwiają usuwanie rozlanych płynów, jak i zbieranie suchych zanieczyszczeń. Dodatkowo, systemy filtracji, takie jak filtry wodne lub filtry HEPA, zapewniają czyste powietrze podczas sprzątania. Odkurzacze Kärcher do sprzątania na sucho i mokro są nie tylko skuteczne, ale również trwałe i solidne. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są odporne na uszkodzenia i zaprojektowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Możesz być pewny, że odkurzacz Kärcher będzie Ci służył przez wiele lat, zapewniając niezawodną i efektywną pracę.

Czym charakteryzują się odkurzacze warsztatowe Karcher?

To bardzo wydajny sprzęt, wykonany z wysoko gatunkowych tworzyw, odpornych na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Pomimo dużej siły, są też łatwe do przenoszenia i przechowywania, niezależnie od wielkości zbiornika. Mogą więc stanowić uniwersalne urządzenie czyszczące do domu i ogrodu. Potężna wydajność z 5-metrowym kablem zasilającym oraz wężem ssącym o długości 2,2 m zapewnia wyjątkową moc zasysania, jak również znakomitą efektywność sprzątania. Dzięki temu odkurzacze Karcher i Nilfisk znajdują zastosowanie przy czyszczeniu wnętrz samochodów, garaży, warsztatów, piwnic oraz przy zbieraniu niewielkiej ilości wody.

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy