Brak produktów w koszyku.

Odkurzacze do sprzątania na sucho i mokro

Przy domowych porządkach przydają się czasami urządzenia do zadań specjalnych. Wszędzie tam, gdzie do usunięcia brudu nie wystarczy zwykły odkurzacz, można sięgnąć po odkurzacze do sprzątania na sucho i mokro Karcher i Nilfisk. To urządzenia dwa w jednym, łączące funkcje zarówno tradycyjnego sprzętu, jak i odkurzaczy mogących zbierać rozlane ciecze.

Odkurzacze do sprzątania sucho-mokro Karcher i Nilfisk to rozwiązanie, które przyda się nie tylko w domu, ale również i poza nim. Urządzeniem można wyczyścić na przykład warsztat lub werandę z piasku, bez obaw o zapchanie lub uszkodzenie wewnętrznego mechanizmu. Oczywiście zachowują przy tym najwyższą skuteczność czyszczenia. Takie odkurzacze służą nie tylko do zbierania kurzu, ale także materiałów gruboziarnistych oraz usuwania rozlanych cieczy.

To bardzo wydajny sprzęt, wykonany z wysoko gatunkowych tworzyw, odpornych na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Pomimo dużej siły, są też łatwe do przenoszenia i przechowywania, niezależnie od wielkości zbiornika – mogą więc stanowić uniwersalne urządzenie czyszczące do domu i ogrodu.

Cena

Cena

Cena

Cena
Sorting produktów

Kontakt

Formularz kontaktowy

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

cartchevron-down