Odkurzacze domowe

Oferta odkurzaczy domowych Karcher i Nilfisk obejmuje wiele modeli o szeregu zastosowań. Szeroki wybór daje możliwość idealnego dopasowania urządzenia do swoich potrzeb, a także uwarunkowań naszego domu i ogrodu. Praca z takimi urządzeniami będzie bardzo łatwa i przyjemna. W zależności od  upodobań i potrzeb, oferujemy: odkurzacze pionowe o małych gabarytach i cechujące się wysoką zwrotnością, przydatne szczególnie do pracy w małych pomieszczeniach. Odkurzacze workowe i bezworkowe oraz odkurzacze z filtrem wodnym, wyposażone w filtry HEPA, polecane przede wszystkim osobom cierpiącym na alergie oraz odkurzacze akumulatorowe.

Odkurzacze domowe Karcher i Nilfisk to: dbałość o wykonanie, szczególnie w odniesieniu do elementów ruchomych i wymiennych. Duża siła ssąca i doskonałe efekty. Wysoka wytrzymałość i niezawodność. Elegancki wygląd, zgrabna bryła odkurzacza, a także niewielka waga, daje możliwość sprzątania bez użycia siły. Możliwość stosowania na różnych powierzchniach. Łatwe manewrowanie, zwłaszcza przy przeszkodach (np.: nogach mebli). Bezpieczeństwo dla różnego rodzaju mebli – systemy jezdne odkurzaczy domowych Karcher i Nilfisk nie uszkadzają nawet delikatnej, drewnianej podłogi.
Wszystkie odkurzacze domowe Karcher i Nilfisk są wysoce energooszczędne i wyposażone w skuteczne systemy filtracji. Mimo zaawansowania technologicznego są to urządzenia proste w konstrukcji, a więc wyjątkowo łatwe do użytkowania, czyszczenia oraz okresowej konserwacji. W ofercie posiadamy zarówno odkurzacze domowe o standardowych wymiarach, jak i ich wersje kompaktowe.

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Filtruj wg ceny

Filtruj wg. producenta

Filtruj wg. podciśnienia

Call Now Button Przewiń do góry