Skip to main content

Odkurzacze piorące profesjonalne

Wybierając profesjonalne odkurzacze piorące Karcher, otrzymujesz pewność, że Twoje powierzchnie będą dokładnie oczyszczone. Dzięki specjalnym dyszom i ssawkom, odkurzacze piorące usuwają zarówno zwykły kurz, jak i trudniejsze zabrudzenia, takie jak plamy czy roztocza. Niezależnie od rodzaju podłogi, odkurzacze dostosowują swoje działanie, aby zapewnić optymalne rezultaty czyszczenia. Urządzenia piorące Karcher i Nilfisk przeznaczone do użytku przemysłowego to profesjonalny sprzęt czyszczący do wszelkiego rodzaju dywanów, wykładzin i tapicerek. Dzięki wysokiej wydajności przystosowane są do czyszczenia pomieszczeń o dużych powierzchniach, najczęściej powyżej 60 m2. Usuwają nagromadzony kurz i brud, czyszczą włosie dywanów i wykładzin na całej jego długości, a także usuwają nieprzyjemne zapachy. Doskonale radzą sobie nawet z bardzo uporczywymi i trudnymi do usunięcia plamami.

Takie połączenie sprawia, że są to urządzenia niezbędne do utrzymania należytej czystości w budynkach branży HoReCa oraz biurowcach. Z tego rozwiązania bardzo często korzystają także profesjonalne firmy sprzątające. Zastosowanie urządzeń ekstrakcyjnych Karcher i Nilfisk skraca czas pracy i pozwala obsłużyć większą powierzchnię. Zakup takiego sprzętu ma więc także wymiar ekonomiczny. Produkty dostępne w naszej ofercie cechuje szybkość działania i duża wydajność pracy.

Wygodne i efektywne czyszczenie dzięki odkurzaczom piorącym Karcher

Co wyróżnia odkurzacze piorące profesjonalne?

  • niski poziom decybeli wytwarzanych przez silnik urządzenia;
  • budowa ułatwiająca transport i użytkowanie;
  • prosta obsługa;
  • szeroki wybór dodatkowych akcesoriów pasujących do wielu modeli;
  • wysoki stopień odsysania wody;
  • elastyczne dysze podłogowe;
  • łatwość demontażu;
  • regulowany nacisk szczotek, dzięki czemu możliwe jest czyszczenie różnych rodzajów powierzchni.

Odkurzacze piorące profesjonalne Karcher i Nilfisk dostępne są również w wersji z podgrzewaniem wody, co dodatkowo podnosi wydajność czyszczenia. Profesjonalne urządzenia spryskująco – odsysające w sposób dogłębny czyszczą runo wykładziny, przywracają jej świeży wygląd i usuwają nieprzyjemne zapachy. Ich praca może odbywać się w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Odkurzacze piorące Karcher nie tylko zapewniają doskonałe czyszczenie, ale również są wygodne w użytkowaniu. Dzięki innowacyjnemu systemowi filtracji wody, odkurzacze te skutecznie usuwają alergeny i bakterie, co wpływa na zdrowie i bezpieczeństwo pracowników. Dodatkowo ich pojemniki na brudną wodę są łatwe w opróżnianiu i czyszczeniu, co oszczędza czas i wysiłek.

Elektroszczotka do Puzzi 30/4

4.317,30  z VAT 4.058,26  z VAT

Elektroszczotka do Puzzi 30/4 E

4.317,30  z VAT 4.058,26  z VAT

Urządzenie piorące Kärcher Puzzi 10/1

4.194,30  z VAT 3.942,64  z VAT

Urządzenie piorące Kärcher Puzzi 10/2 Adv

6.629,70  z VAT 6.231,92  z VAT

Urządzenie piorące Kärcher Puzzi 30/40 E

18.942,00  z VAT 17.805,48  z VAT

Urządzenie piorące Kärcher Puzzi 8/1 C

3.075,00  z VAT 2.890,50  z VAT

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy