Odkurzacze piorące profesjonalne

Urządzenia piorące Karcher i Nilfisk przeznaczone do użytku przemysłowego to profesjonalny sprzęt czyszczący do wszelkiego rodzaju dywanów, wykładzin i tapicerek. Dzięki wysokiej wydajności przystosowane są do czyszczenia pomieszczeń o dużych powierzchniach, najczęściej powyżej 60 m2. Usuwają nagromadzony kurz i brud, czyszczą włosie dywanów i wykładzin na całej jego długości, a także usuwają nieprzyjemne zapachy. Doskonale radzą sobie nawet z bardzo uporczywymi i trudnymi do usunięcia plamami.

Takie połączenie sprawia, że są to urządzenia niezbędne do utrzymania należytej czystości w budynkach branży HoReCa oraz na powierzchniach biurowych. Z tego rozwiązania bardzo często korzystają także profesjonalne firmy sprzątające – zastosowanie urządzeń ekstrakcyjnych Karcher i Nilfisk skraca czas pracy i pozwala obsłużyć większą powierzchnię. Zakup takiego sprzętu ma więc także wymiar ekonomiczny. Produkty dostępne w naszej ofercie cechuje szybkość działania i duża wydajność pracy.

Co wyróżnia odkurzacze piorące profesjonalne?

  • niski poziom decybeli wytwarzanych przez silnik urządzenia;
  • budowa ułatwiająca transport i użytkowanie;
  • prosta obsługa;
  • szeroki wybór dodatkowych akcesoriów pasujących do wielu modeli;
  • wysoki stopień odsysania wody;
  • elastyczne dysze podłogowe;
  • łatwość demontażu;
  • regulowany nacisk szczotek, dzięki czemu możliwe jest czyszczenie różnych rodzajów powierzchni.

Odkurzacze piorące profesjonalne Karcher i Nilfisk dostępne są również w wersji z podgrzewaniem wody, co dodatkowo podnosi wydajność czyszczenia. Profesjonalne urządzenia spryskująco – odsysające w sposób dogłębny czyszczą runo wykładziny, przywracają jej świeży wygląd i usuwają nieprzyjemne zapachy. Ich praca może odbywać się w jednym lub w dwóch przejściach roboczych.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy