Odkurzacze ręczne

Poszukujesz mobilnego i skutecznego narzędzia do odkurzania w przemysłowych warunkach? Odkryj odkurzacze przemysłowe ręczne Kärcher, które oferują niezawodność i wydajność na najwyższym poziomie. Ręczne odkurzacze Karcher i Nilfisk to urządzenia przeznaczone do profesjonalnego czyszczenia na sucho różnych typów powierzchni. Gwarantują dużą zwrotność i łatwość użytkowania. Są lekkie oraz wyposażone w systemy ułatwiające manewrowanie odkurzaczem oraz gładkie przesuwanie elementów ssących. Odkurzacze ręczne Karcher i Nilfisk sprawdzają się w miejscach, w których powierzchnia jest niewielka lub ograniczona nieusuwalnymi elementami wyposażenia. Z powodzeniem używane są więc w pomieszczeniach użytkowych, biurowcach, hotelach, czy też wszelkiego typu lokalach gastronomicznych.

Jaki odkurzacz wybrać akumulatorowy czy sieciowy?

W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno odkurzacze z zasilaniem sieciowym, jak i urządzenia akumulatorowe. Te ostatnie doskonale sprawdzają się w miejscach, w których wymagana jest duża zwrotność odkurzaczy (np. przy sprzątaniu autokarów lub samolotów), nie ma możliwości dogodnego poprowadzenia przewodów lub też nie można podłączyć się do sieci elektrycznej. Dzięki zasilaniu bateryjnemu odkurzacz ręczny Kärcher da Ci pełną swobodę ruchu, eliminując ograniczenia związane z dostępem do prądu. Niezależnie od tego, czy musisz odkurzyć wnętrze samochodu, czy też usunąć kurz z trudno dostępnych zakamarków, nasze odkurzacze zapewnią Ci mobilność i efektywność sprzątania. Innowacyjne filtry w odkurzaczach Kärcher zbierają zarówno duże cząstki brudu, jak i drobne zanieczyszczenia, zapewniając czyste i higieniczne rezultaty sprzątania. Dodatkowo, łatwo dostępny pojemnik na brud umożliwia wygodne opróżnianie i utrzymanie odkurzacza w czystości.

Wszystkie modele przemysłowych odkurzaczy ręcznych Karcher i Nilfisk to gwarancja niezawodności oraz wysokiej jakości. Dodatkową wartością użytkową jest duża funkcjonalność, cicha praca, a także – w przypadku odkurzaczy akumulatorowych – długi czas pracy na jednym ładowaniu oraz możliwość ustawienia różnych trybów zużycia energii. Wszystko to daje bardzo dobre efekty czyszczenia oraz wygodę użytkowania. Wybierając odkurzacze profesjonalne Kärcher lub Nilfisk, wybierasz nie tylko doskonałą jakość i wydajność, ale także inwestujesz w narzędzie, które znacznie ułatwi Twoją pracę. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i znaleźć idealne rozwiązanie do odkurzania przemysłowego ręcznego Kärcher.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy