Odkurzacze ręczne

Przemysłowe odkurzacze ręczne Karcher i Nilfisk to urządzenia przeznaczone do profesjonalnego czyszczenia na sucho różnych typów powierzchni. Gwarantują długą żywotność i łatwość użytkowania. Są lekkie oraz wyposażone w systemy ułatwiające manewrowanie odkurzaczem oraz gładkie przesuwanie elementów ssących. Odkurzacze ręczne Karcher i Nilfisk sprawdzają się przede wszystkim w miejscach, w których powierzchnia jest niewielka lub ograniczona nieusuwalnymi elementami wyposażenia. Z powodzeniem używane są więc w pomieszczeniach użytkowych, biurowcach, hotelach czy też wszelkiego typu lokalach gastronomicznych.

W ofercie naszego sklepu znajdują się odkurzacze akumulatorowe, które doskonale sprawdzają się w miejscach, w których wymagana jest duża zwrotność odkurzaczy (np. przy sprzątaniu autokarów lub samolotów), nie ma możliwości dogodnego poprowadzenia przewodów lub też nie można podłączyć się do sieci elektrycznej. Niezależnie od typu sprzętu, pozwala on na dotarcie do niedostępnych miejsc i komfortowe wyczyszczenie małych powierzchni.

Wszystkie modele przemysłowych odkurzaczy ręcznych Karcher i Nilfisk to gwarancja niezawodności przez wiele lat użytkowania oraz wysokiej jakości. Dodatkową wartością użytkową jest duża funkcjonalność, cicha praca, a także – w przypadku odkurzaczy akumulatorowych – długi czas pracy na jednym ładowaniu i możliwość ustawienia różnych trybów zużycia energii. Wszystko to daje bardzo dobre efekty czyszczenia oraz wygodę użytkowania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtruj wg ceny

Filtruj wg. producenta

Call Now Button Przewiń do góry