Odkurzacze ręczne

Przemysłowe odkurzacze ręczne Karcher i Nilfisk to urządzenia przeznaczone do profesjonalnego czyszczenia na sucho różnych typów powierzchni. Gwarantują dużą zwrotność i łatwość użytkowania. Są lekkie oraz wyposażone w systemy ułatwiające manewrowanie odkurzaczem oraz gładkie przesuwanie elementów ssących.

Odkurzacze ręczne Karcher i Nilfisk sprawdzają się przede wszystkim w miejscach, w których powierzchnia jest niewielka lub ograniczona nieusuwalnymi elementami wyposażenia. Z powodzeniem używane są więc w pomieszczeniach użytkowych, biurowcach, hotelach, czy też wszelkiego typu lokalach gastronomicznych.

Jaki odkurzacz wybrać akumulatorowy czy sieciowy?

W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno odkurzacze z zasilaniem sieciowym, jak i urządzenia akumulatorowe. Te ostatnie doskonale sprawdzają się w miejscach, w których wymagana jest duża zwrotność odkurzaczy (np. przy sprzątaniu autokarów lub samolotów), nie ma możliwości dogodnego poprowadzenia przewodów lub też nie można podłączyć się do sieci elektrycznej. Niezależnie od typu sprzętu, pozwala on na dotarcie do niedostępnych miejsc i komfortowe wyczyszczenie małych powierzchni.

Wszystkie modele przemysłowych odkurzaczy ręcznych Karcher i Nilfisk to gwarancja niezawodności oraz wysokiej jakości. Dodatkową wartością użytkową jest duża funkcjonalność, cicha praca, a także – w przypadku odkurzaczy akumulatorowych – długi czas pracy na jednym ładowaniu oraz możliwość ustawienia różnych trybów zużycia energii. Wszystko to daje bardzo dobre efekty czyszczenia oraz wygodę użytkowania.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy