Skip to main content

Od 18.06. do 30 czerwca przebywamy na urlopie i wszystkie zamówienia w sklepie będą realizowane od 1 lipca. Serwis w Warszawie jest otwarty i działa bez zmian. Natomiast biuro w Łodzi jest obecnie zamknięte.

Odkurzacze specjalistyczne

Jeśli poszukujesz profesjonalnego odkurzacza, który sprosta specjalnym wymaganiom czyszczenia w przemysłowym środowisku, to jesteś we właściwym miejscu. Odkurzacze specjalistyczne Kärcher zostały zaprojektowane z myślą o najtrudniejszych zadaniach sprzątania, oferując niezawodność i doskonałą wydajność. Nasze odkurzacze są idealne dla branż takich jak budownictwo, przemysł spożywczy, przemysł chemiczny, motoryzacyjny i wiele inny. Odkurzacze specjalistyczne Karcher i Nilfisk stworzone zostały z myślą o pracach porządkowych w placówkach i zakładach, w których mogą wystąpić trudne do usunięcia zabrudzenia, duża ilość odpadów przemysłowych lub odpady wymagające szczególnego postępowania. Wyposażone w potężne silniki, są w stanie skutecznie usuwać różnorodne zanieczyszczenia, takie jak pyły, opiłki, ciecze czy odpady przemysłowe. W ofercie znajdziemy więc specjalistyczne odkurzacze przeznaczone do:

  • pracy w piekarniach i czyszczenia pieców piekarniczych;
  • pracy w jednostkach straży pożarnej, w tym do zasysania i przepompowywania wody z zalanych pomieszczeń, przy czym dostosowane są do złącz wodnych stosowanych przez straż pożarną;
  • usuwania odpadów wybuchowych i szkodliwych pyłów.

Dlaczego ważna jest rola systemu filtracji w odkurzaczach?

Przemysłowe odkurzacze specjalistyczne Karcher i Nilfisk wyposażone zostały w filtry, które chronią je przed zanieczyszczeniami znajdującymi się w pyle lub wodzie, automatyczne systemy usuwania zgromadzonych zanieczyszczeń oraz wyłączniki zabezpieczające przed porażeniem prądem. Konstrukcyjnie dostosowane są również do długotrwałego przebywania w różnych cieczach lub miejscach, w których gromadzą się opary mogące prowadzić do wybuchu.

Poza wysokim bezpieczeństwem oraz zabezpieczeniem urządzeń przed uciążliwymi warunkami pracy, odkurzacze specjalistyczne Karcher i Nilfisk prezentują wyjątkowo wysoką wydajność i możliwość długotrwałej pracy ciągłej. Są proste w obsłudze i manewrowaniu nawet w trudnych warunkach, a przy tym wyróżnia je duża siła ssąca (jak i mechanizmy zapobiegające jej spadkowi), duże pojemności zbiorników oraz systemy antystatyczne. Odkurzacze przemysłowe Kärcher są również dostosowane do specyficznych potrzeb różnych branż. W ofercie posiadamy odkurzacze do obsługi podwójnych stanowisk pracy, odkurzacze do czyszczenia ścieków i olejów, odkurzacze do usuwania substancji niebezpiecznych i wiele innych. Dzięki temu możemy zapewnić odpowiednie narzędzie do każdego specjalistycznego zadania sprzątania.

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy