Odkurzacze specjalistyczne

Odkurzacze specjalistyczne Karcher i Nilfisk stworzone zostały z myślą o pracach porządkowych w placówkach i zakładach, w których mogą wystąpić trudne do usunięcia zabrudzenia, duża ilość odpadów przemysłowych lub odpady wymagające szczególnego postępowania. W ofercie znajdziemy odkurzacze przeznaczone do usuwania odpadów wybuchowych i szkodliwych pyłów.

Przemysłowe odkurzacze specjalistyczne Karcher i Nilfisk wyposażone są w filtry, które chronią urządzenia przed zanieczyszczeniami znajdującymi się w pyle lub wodzie, automatyczne systemy usuwania zgromadzonych zanieczyszczeń oraz wyłączniki zabezpieczające przed porażeniem prądem. Konstrukcyjnie dostosowane są również do długotrwałego przebywania w różnych cieczach lub miejscach, w których gromadzą się opary mogące prowadzić do wybuchu.

Poza wysokim bezpieczeństwem oraz zabezpieczeniem urządzeń przed uciążliwymi warunkami pracy, odkurzacze specjalistyczne Karcher i Nilfisk prezentują wyjątkowo wysoką wydajność i możliwość długotrwałej pracy ciągłej. Są proste w obsłudze i manewrowaniu nawet w trudnych warunkach, a przy tym wyróżnia je duża siła ssąca (jak i mechanizmy zapobiegające jej spadkowi), duże pojemności zbiorników oraz systemy antystatyczne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Filtruj wg ceny

Filtruj wg. producenta

Filtruj wg. podciśnienia

Call Now Button Przewiń do góry