Skip to main content

Odkurzacze szczotkowe

Odkurzacze szczotkowe Kärcher to wyjątkowe urządzenia, które łączą moc ssania odkurzacza z funkcją szczotkowania. Dzięki temu, są w stanie usuwać uporczywe zabrudzenia, jak tłuste plamy, osad zanieczyszczeń czy trudne do usunięcia resztki. Wyposażone w wysokiej jakości szczotki odkurzacze przemysłowe Kärcher są nie tylko skuteczne, ale również delikatne dla powierzchni. Dzięki temu, możesz z łatwością odkurzać i odświeżać różne podłogi, maty, wykładziny czy chodniki, nie narażając ich na uszkodzenia. Oferują szeroki zakres funkcji i możliwości dostosowania. Możesz regulować siłę szczotkowania, prędkość ruchu szczotki czy też używać różnych rodzajów szczotek w zależności od rodzaju powierzchni, którą chcesz wyczyścić. Dzięki temu, masz pełną kontrolę nad procesem sprzątania i możesz osiągnąć doskonałe rezultaty.

Odkurzacze szczotkowe Karcher i Nilfisk to doskonałe urządzenia do czyszczenia dużych powierzchni wykonanych z materiałów tekstylnych, w szczególności do dywanów oraz wykładzin. Sprzęt tych marek charakteryzuje się wysoką optymalizacją pracy, idealnie przystosowaną do każdych warunków oraz charakterystyki powierzchni przeznaczonych do czyszczenia. Odkurzacze szczotkowe występują w wersji z zasilaniem sieciowym i akumulatorowym.

Odkryj potęgę czyszczenia – odkurzacze szczotkowe Kärcher – doskonałość w sprzątaniu przemysłowym

Solidna konstrukcja odkurzaczy szczotkowych Kärcher gwarantuje trwałość i niezawodność. Zostały stworzone do intensywnego użytku w trudnych warunkach przemysłowych, zapewniając długotrwałą wydajność i niezawodność. Kärcher oferuje różne modele odkurzaczy przemysłowych szczotkowych, które mogą być dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od rozmiaru czy specyfiki Twojego przedsiębiorstwa, mamy odpowiedni odkurzacz szczotkowy, który sprosta Twoim wymaganiom i zapewni:

  • skuteczne oczyszczenie powierzchni tekstylnych kurzu, brudu, oderwanych nici wykładzin, a także włosów;
  • dokładne rozczesanie włókien wykładziny lub dywanu;
  • długie rury ssące, dzięki którym nie ma konieczności częstego przesuwania odkurzacza;
  • szybką wymianę szczotek;
  • łatwy dostęp do wnętrza urządzenia, umożliwiający szybką wymianę filtra;
  • dużą zwrotność, małą wagę i niewielkie rozmiary, co przekłada się na łatwość czyszczenia nawet trudno dostępnych miejsc;
  • dużą wytrzymałość;
  • solidną konstrukcję;
  • łatwą konserwację.

Innowacje technologiczne zastosowane w przemysłowych odkurzaczach szczotkowych Karcher i Nilfisk pozwalają także na czyszczenie powierzchni twardych i miękkich za pomocą jednej szczotki. W niektórych modelach odkurzaczy możemy spotkać tzw. systemy przeciwbieżne walców szczotki, które samoczynnie dostosowują element ssący do rodzaju podłoża. Umożliwia to szybkie i skuteczne sprzątanie nawet bardzo dużych powierzchni, na przykład biurowcach, czy wielopiętrowych hotelach.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Odkurzacz szczotkowy Kärcher CV 30/1

2.570,70  z VAT 2.416,46  z VAT

Odkurzacz szczotkowy Kärcher CV 38/2

2.878,20  z VAT 2.705,51  z VAT

Odkurzacz szczotkowy Kärcher CV 38/2 Adv

3.050,40  z VAT 2.867,38  z VAT

Odkurzacz szczotkowy Kärcher CV 48/2

3.640,80  z VAT 3.422,35  z VAT

Odkurzacz szczotkowy Kärcher CV 48/2 Adv

3.813,00  z VAT 3.584,22  z VAT

Odkurzacz szczotkowy Kärcher CV 60/2 RS Bp Pack

58.375,80  z VAT 54.873,25  z VAT

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy