Skip to main content

Odkurzacze

Odkurzacze Kärcher i Nilfisk spełniają najwyższe standardy sprzątania i wyśrubowane normy użytkowe (potwierdzone certyfikatami oraz procedurami testowania w różnych warunkach). Oferta odkurzaczy w sklepie Napra.pl obejmuje urządzenia przeznaczone do użytku domowego, jak i przemysłowego. Odkurzacze Karcher i Nilfisk zapewniają optymalny poziom utrzymania czystości w miejscach o różnorodnej charakterystyce. Sprawdzają się na wielu różnych powierzchniach, w różnych stopniach zapylenia pomieszczeń czy podczas usuwania różnego rodzaju zabrudzeń. Nadają się także do czyszczenia tkanin i innych tworzyw materiałowych (wykładzin, dywanów i tapicerek) oraz zbierania rozlanych cieczy. Odkurzacze Karcher i Nilfisk prezentują wysoki poziom wyspecjalizowania i stworzone zostały, by odpowiadać na rozmaite potrzeby. To profesjonalne urządzenia do czyszczenia, gwarantujące wysoką wydajność i ergonomię pracy.

Selekcja odkurzaczy dostępnych w naszym sklepie opierała się na czterech podstawowych parametrach:

  • Niskiej awaryjności;
  • Łatwości utrzymania i serwisowania;
  • Wysokiej jakości produktów;
  • Bezproblemowości użytkowania.

Jednym z głównych atutów odkurzaczy Kärcher i Nilfisk jest ich imponująca moc ssąca. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokiemu ciśnieniu powietrza skutecznie zbierają drobinki kurzu, brudu, włosy i inne zanieczyszczenia z różnych powierzchni. Niezależnie od tego, czy masz do odkurzenia dywan, podłogę czy też trudno dostępne miejsca, urządzenia Kärcher zapewnią Ci perfekcyjną czystość.

Odkurzacze Kärcher – doskonałe rozwiązanie dla skutecznego sprzątania!

Odkurzacze Kärcher są również funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Wyposażone w ergonomiczne uchwyty są wygodne w użytkowaniu, nawet podczas długich sesji sprzątania. Kärcher, jako lider w dziedzinie sprzętu czyszczącego, stale inwestuje w innowacje. Odkurzacze Kärcher są wyposażone w zaawansowane funkcje, takie jak regulacja siły ssania, automatyczne nawijanie kabla czy też systemy czyszczenia filtra. To wszystko ma na celu zapewnienie użytkownikom najwyższego komfortu i skuteczności podczas sprzątania. Wyróżniamy następujące rodzaje odkurzaczy Karcher:

Urządzenia te charakteryzują się cichą pracą, łatwością manewrowania i przechowywania. Szczególne zastosowanie znajdują w przemyśle, gdzie należy unikać wzbudzania cząsteczek pyłu z czyszczonych powierzchni, które później potrzebują czasu, aby ponownie opaść. Skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się zanieczyszczeń w sprzątanych pomieszczeniach. Wśród urządzeń domowych w naszej ofercie znajdują się zarówno odkurzacze workowe jak i bezworkowe. Wyposażone zostały w automatyczne zwijanie kabla o bardzo wysokiej wytrzymałości oraz zestaw ssawek przeznaczonych do konkretnego podłoża. Odkurzacze z mikrofiltrem HEPA 12 dedykujemy szczególnie osobom cierpiącym na alergię. Podsumowując to doskonałe narzędzia do skutecznego sprzątania. Dzięki imponującej mocy ssącej, funkcjonalności i innowacyjnym rozwiązaniom, sprzęt Kärcher i Nilfisk sprawi, że sprzątanie staje się łatwiejsze.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Elektroszczotka do Puzzi 30/4

4.317,30  z VAT 4.058,26  z VAT

Elektroszczotka do Puzzi 30/4 E

4.317,30  z VAT 4.058,26  z VAT

Odkurzacz bateryjny Kärcher BV 5/1 Bp

2.496,90  z VAT 2.347,09  z VAT

Odkurzacz bateryjny Kärcher HV 1/1 Bp Cs

1.635,90  z VAT 1.537,75  z VAT

Odkurzacz bateryjny Kärcher HV 1/1 Bp Fs

1.685,10  z VAT 1.583,99  z VAT

Odkurzacz Kärcher BV 5/1

2.496,90  z VAT 2.347,09  z VAT

Odkurzacz Kärcher T 10/1

940,95  z VAT 884,49  z VAT

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy