Parownice domowe

Parownice domowe Karcher i Nilfisk cieszą się coraz większą popularnością w domach w Polsce i na całym świecie. To wszechstronne urządzenia, dzięki którym szybko i sprawnie wyczyścimy różne pomieszczenia. Świetnie sprawdzają się nawet przy wyjątkowo trudnych zabrudzeniach, różnego typu nieusuwalnych osadach, nalotach i materiałach zakamienionych.

Urządzenia parowe Karcher i Nilfisk mogą być używane do czyszczenia wszelkiego rodzaju wodoodpornych powierzchni. Dodatkowo skutecznie zabijają patogeny ginące w wysokich temperaturach, w tym także zalążki pleśni oraz większość bakterii i wirusów. Pozwalają na wyczyszczenie: glazury, terakoty naściennej oraz podłogowej, armatury łazienkowej, blatów i zlewów kuchennych, baterii, paneli winylowych, lakierowanego parkietu, powierzchni laminowanych, szyb prysznicowych, kuchenek oraz płyt grzewczych.

Parownice domowe Karcher i Nilfisk zostały zaprojektowane tak, by były wyjątkowo łatwe w użytkowaniu i ergonomiczne. Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu dwóch zbiorników wodnych mogą pracować niemal bez przerwy, co pozwoli na intensywną pracę przez długi czas, zaś niemal dowolna regulacja wytwarzania pary pozwala na czyszczenie różnych przedmiotów w dogodny dla nas sposób. Występują też w pakiecie z dodatkowymi akcesoriami, dzięki czemu mają szereg różnych zastosowań. Parownice Karcher i Nilfisk można wyposażyć między innymi w dysze podłogowe, pady z mikrofibry, żelazko parowe lub szczotki do czyszczenia różnych powierzchni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Filtruj wg ceny

Filtruj wg. producenta

Filtruj wg. zasilania

Filtruj wg. wydajności

Call Now Button Przewiń do góry