Parownice profesjonalne

Technologia czyszczenia parowego to doskonały sposób na szybkie i skuteczne posprzątanie dużych powierzchni. W porównaniu do czyszczenia tradycyjnego daje dużą oszczędność czasu, energii pracowników i zużycia środków chemicznych. Parownice profesjonalne Karcher i Nilfisk z powodzeniem mogą być stosowane we wszelkiego typu obiektach przemysłowych i użytkowych. To przede wszystkim: hotele, lokale gastronomiczne, salony kosmetyczne, placówki medyczne, sanatoria, ośrodki SPA, sauny.

Profesjonalne parownice Karcher i Nilfisk cechują się małą awaryjnością oraz wygodą obsługi, a wszystko to przyczynia się do ich wysokiej efektywności oraz wydajności. Znajdujące się w naszej ofercie urządzenia: są tanie w eksploatacji, usuwają nawet uciążliwe zanieczyszczenia (np. przypalony tłuszcz), pozostawiają higienicznie czyste powierzchnie, mogą pracować długi czas bez konieczności uzupełniania wody (duże pojemniki), mają regulację wydzielania pary oraz dają możliwość stosowania pary lub strumienia gorącej wody.

Pomimo silnej mocy i pojemnych zbiorników na wodę, wszystkie parownice przemysłowe charakteryzują się kompaktową, ale solidną i wytrzymałą obudową. Są więc łatwe do przenoszenia (np. pomiędzy piętrami budynku), ale też wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne. Inne zastosowane usprawnienia to między innymi pojemny schowek na akcesoria, przedłużki do rur, dysze podłogowe ze szczotkami, czy dysze punktowe. Pozwala to na posprzątanie całego obiektu za pomocą jednego urządzenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Filtruj wg ceny

Filtruj wg. producenta

Filtruj wg. pojemność zbiornika

Call Now Button Przewiń do góry