Skip to main content

Parownice profesjonalne

Jeśli prowadzisz firmę lub masz większe potrzeby czyszczenia, to jesteś we właściwym miejscu. Parownice profesjonalne Kärcher to wyjątkowe urządzenia, które zapewniają doskonałą wydajność i skuteczność w czyszczeniu różnych powierzchni. Bez względu na branżę, w której działasz, parownice Kärcher są idealnym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb czyszczących. Technologia czyszczenia parowego daje możliwość szybkiego i skutecznego wyczyszczenia dużych powierzchni. W porównaniu do czyszczenia tradycyjnego stanowi dużą oszczędność czasu, energii pracowników i zużycia środków chemicznych.

Parownice profesjonalne Karcher i Nilfisk z powodzeniem mogą być użytkowane we wszelkiego typu obiektach przemysłowych i użytkowych. To przede wszystkim: hotele, lokale gastronomiczne, salony kosmetyczne, placówki medyczne, sanatoria, ośrodki SPA, sauny. Parownice profesjonalne Karcher i Nilfisk zostały odpowiednio przystosowane do intensywnego użytku. Cechują się małą awaryjnością oraz wygodą obsługi, a wszystko to przyczynia się do wysokiej efektywności oraz wydajności pracy.

Parownice profesjonalne Kärcher – Doskonałe narzędzia dla skutecznego i profesjonalnego czyszczenia

Parownice profesjonalne Kärcher wyróżniają się niezwykłą mocą i wydajnością. Dzięki większej mocy i pojemności zbiornika na wodę są w stanie skutecznie czyścić większe powierzchnie w krótkim czasie. Bez względu na to czy masz do czyszczenia duże biuro, restaurację, hotel, czy placówkę medyczną, parownice Kärcher sprostają wymaganiom nawet najbardziej intensywnych zadań czyszczących, dodatkowo:

  • są tanie w eksploatacji;
  • usuwają nawet uciążliwe zanieczyszczenia (np. przypalony tłuszcz);
  • pozostawiają higienicznie czyste powierzchnie;
  • mogą pracować długi czas bez konieczności uzupełniania wody (duże pojemniki);
  • mają regulację wydzielania pary;
  • dają możliwość stosowania pary lub strumienia gorącej wody;

Wszystkie przemysłowe parownice Karcher i Nilfisk gwarantują łatwe użytkowanie i skuteczność czyszczenia. Pomimo silnej mocy i pojemnych zbiorników na wodę, charakteryzują się kompaktową, ale solidną i wytrzymałą budową. Są więc łatwe do przenoszenia (np. pomiędzy piętrami budynku), ale też wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne. Inne zastosowane usprawnienia to między innymi pojemny schowek na akcesoria, przedłużki do rur, dysze podłogowe ze szczotkami czy dysze punktowe. Pozwala to na posprzątanie całego obiektu za pomocą jednego urządzenia.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Parownica (odkurzacz parowy) Kärcher SGV 6/5

20.319,60  z VAT 19.100,42  z VAT

Parownica Kärcher SG 4/4

5.424,30  z VAT 5.098,84  z VAT

Parownica Kärcher SGG 1

31.783,20  z VAT 29.876,21  z VAT

Parownica Karcher SGV 8/5

24.169,50  z VAT 22.719,33  z VAT

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy