Skip to main content

Od 18.06. do 30 czerwca przebywamy na urlopie i wszystkie zamówienia w sklepie będą realizowane od 1 lipca. Serwis w Warszawie jest otwarty i działa bez zmian. Natomiast biuro w Łodzi jest obecnie zamknięte.

Polerki

Polerki Kärcher i Nilfisk są wyposażone w silniki o dużej mocy, co zapewnia szybkie i skuteczne polerowanie różnych powierzchni. Dzięki zaawansowanym technologiom i wysokiej jakości materiałom oferują doskonałą wydajność i precyzję, niezależnie od rodzaju polerowanej powierzchni. Czyszczenie oraz polerowanie twardych nawierzchni wykonanych z betonu, winylu lub płytek to specjalność profesjonalnych polerek Karcher i Nilfisk. Ten wielofunkcyjny sprzęt czyszczący to bezpieczne i łatwe w użytkowaniu urządzenia, które mimo kompaktowej budowy cechują się dużą wydajnością oraz optymalnym stosunkiem jakości do ceny. Duża moc silnika oraz wysoka prędkość obrotowa pozwala na bardzo szybkie czyszczenie powierzchni z każdego rodzaju brudu – nawet lepkich lub zaschniętych, zalegających plam. Polerki Karcher i Nilfisk to najwyższa jakość wykonania i równie wysoka funkcjonalność.

Polerki Kärcher i Nilfisk- Perfekcyjne wykończenie powierzchni dzięki profesjonalnym narzędziom

Polerki Kärcher i Nilfisk można wykorzystać do polerowania różnych powierzchni, takich jak drewno, lakierowane powierzchnie, metal, kamień czy szkło. Dzięki różnym dostępnym akcesoriom, można dostosować polerkę do konkretnych potrzeb i uzyskać optymalne rezultaty na każdej powierzchni. Zalety płynące z użytkowania polerek to przede wszystkim:

  • nadanie wysokiego połysku różnym typom powierzchni;
  • możliwość pracy bez dostępu do sieci elektrycznej;
  • szybkie usuwanie plam oraz trudnych zabrudzeń, na przykład śladów kół;
  • automatyczne dostosowanie wartości ciśnienia kontaktowego do rodzaju czyszczonej powierzchni;
  • niskie pylenie dzięki zintegrowanemu systemowi odsysania;
  • podłogi gotowe do użytku tuż po zakończeniu prac;
  • łatwa wymiana demontowalnych elementów urządzenia;
  • duża wydajność powierzchniowa na jednym ładowaniu baterii;
  • wysoka manewrowość i zwrotność.

Dzięki tym cechom polerki Karcher i Nilfisk mogą być używane wszędzie tam, gdzie zajdzie tego typu konieczność, bez rozróżnienia na typ budynku i rodzaj pomieszczenia (mieszkalne, użytkowe). Stanowią one podstawowy element wyposażenia profesjonalnych firm sprzątających. To wyjątkowo ekonomiczne i oszczędzające czas rozwiązanie dla biur, urzędów, szkół, sklepów i galerii handlowych.

Polerka Kärcher BDP 50/1500 C

12.263,10  z VAT 11.527,31  z VAT

Samojezdna polerka Kärcher BDP 50/2000 RS Bp Pack

57.121,20  z VAT 53.693,93  z VAT

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy