Skip to main content

Od 18.06. do 30 czerwca przebywamy na urlopie i wszystkie zamówienia w sklepie będą realizowane od 1 lipca. Serwis w Warszawie jest otwarty i działa bez zmian. Natomiast biuro w Łodzi jest obecnie zamknięte.

Karcher

Firma Kärcher to lider wśród producentów urządzeń i maszyn czyszczących. Marka od wielu lat cieszy się uznaniem Klientów na całym świecie. Sprzęt firmy wyróżnia się na tle innych marek i zyskuje na popularności dzięki wysokim parametrom pracy, solidnemu mechanizmowi działania i innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym. Produkty Karcher prezentują wysoki poziom wyspecjalizowania i stworzone zostały, by odpowiadać na rozmaite potrzeby Klientów. Urządzenia Kärcher są niezawodne, komfortowe w obsłudze i skuteczne w domowym i profesjonalnym sprzątaniu! Jeśli zależy Ci na skutecznym i efektywnym sprzątaniu, urządzenia czyszczące Kärcher są najlepszym wyborem. Ich wyjątkowa skuteczność, wysoka jakość i niezawodność sprawią, że sprzątanie stanie się prostsze i bardziej efektywne. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą urządzeń czyszczących Kärcher i wybierz najlepsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Daj się przekonać doskonałej jakości sprzętowi od Kärcher i ciesz się nieskazitelną czystością w swoim domu lub miejscu pracy

Poznaj urządzenia Kärcher – sprawdź do czego je wykorzystać

Urządzenia czyszczące Kärcher zapewniają niezrównaną skuteczność w usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz odkurzacza, myjki ciśnieniowej, czy urządzenia do czyszczenia powierzchni, Kärcher ma idealne rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki zaawansowanej technologii i innowacyjnym funkcjom, urządzenia Kärcher są w stanie skutecznie usunąć zarówno lekkie zabrudzenia, jak i trudniejsze plamy czy osadzony brud. Wysoka jakość i niezawodność urządzeń Kärcher sprawdza się podczas:

Karcher sprzęt czyszczący dla domu, ogrodu i profesjonalnych zastosowań

Urządzenia firmy Karcher charakteryzują się cichą pracą, łatwością manewrowania oraz wysoką jakością przekładająca się na skrócenie czasu sprzątania i doskonałe rezultaty czyszczenia. Produkty Karcher to wieloletnie doświadczenie producenta przełożone na wartość użytkową maszyn. Urządzenia wysokociśnieniowe, szorowarki czy zamiatarki z linii profesjonalnej sprawdzają się w sklepach wielkopowierzchniowych, na dworcach, lotniskach, w halach przemysłowych, hotelach, szkołach, obiektach sportowych, muzeach, kościołach oraz budynkach użyteczności publicznej. Mniejsze sprzęty takie, jak odkurzacze, myjki do okien czy mopy elektryczne, można wykorzystać do codziennego sprzątania wnętrza domu. Parownice doskonale poradzą sobie z utrzymaniem w czystości kuchenki, zlewu, baterii umywalkowych, luster, fug, drzwi, okien czy podłóg. Urządzeniami z linii Home and Garden można także wyczyścić patio, meble ogrodowe, garaż, dach, okna czy posprzątać i umyć samochód. Jakość firmy to nie tylko produkty, ale i usługi serwisowe. Problemów z funkcjonowaniem urządzeń można uniknąć używając ich zgodnie z instrukcją i przeznaczeniem, zachęcamy jednak do regularnych przeglądów i serwisowania sprzętu.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy