Roboty sprzątające

Roboty sprzątające Kärcher cechuje nowoczesny design. Wyjątkowo płaski kształt pozwala na systematyczne poruszanie się w ustalony sposób, a także omijanie napotkanych przeszkód. Odkurzacze automatyczne Karcher sprzątają i mopują twarde posadzki i dywany z krótkim runem. Wyręczą Cię także z obowiązku wycierania posadzki. Zapewniają doskonałe czyszczenie wzdłuż krawędzi oraz obszarów mocno zanieczyszczonych. Z łatwością pokonują niskie progi i brzegi dywanów. W aplikacji na telefon możesz wprowadzić spersonalizowane ustawienia dotyczące odkurzania i wycierania.

Wiele funkcji w jednym urządzeniu

Robot sprzątający Kärcher umożliwia zaawansowaną konfigurację. Autonomiczne urządzenie, chmura oraz aplikacja Kärcher Home Robot ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków i zapewniają doskonałe rezultaty czyszczenia. Dzięki nawigacji laserowej LiDAR i precyzyjnym czujnikom robot Karcher wyznacza plan pięter i pomieszczeń. Robot umożliwia czyszczenie suchych powierzchni za pomocą szczotki obrotowej i funkcji zasysania, jak również czyści na mokro przy użyciu ściereczki z mikrofibry oraz zbiornika czystej wody.

Sztuczna inteligencja wyznacza obszary sprzątania

Odkurzacze automatyczne Kärcher z funkcją mopowania czyszczą autonomicznie wyznaczone w aplikacji pomieszczenia. Strefy wymagające odkurzania, ale bez mopowania oraz tzw. „wirtualne ściany”, które uniemożliwią przedostanie się urządzenia do wnętrza pomieszczenia można także w intuicyjny i łatwy sposób wyznaczyć w aplikacji. „Timer” pozwala określić dni i czas pracy urządzenia, a także wybrać program przeznaczony do konkretnego pomieszczenia.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy