Skip to main content

Od 18.06. do 30 czerwca przebywamy na urlopie i wszystkie zamówienia w sklepie będą realizowane od 1 lipca. Serwis w Warszawie jest otwarty i działa bez zmian. Natomiast biuro w Łodzi jest obecnie zamknięte.

Roboty sprzątające

Roboty sprzątające Karcher to inteligentne urządzenia, które oferują nie tylko wygodę, ale także skuteczność w sprzątaniu Twojego domu. Dzięki zaawansowanej technologii i nowoczesnemu designowi ułatwiają sprzątanie i zapewniają czystość w każdym zakątku Twojego mieszkania. Poznaj możliwości i korzyści wynikające z korzystania z robotów sprzątających.

Wyjątkowo płaski kształt pozwala odkurzaczowi na poruszanie się w ustalony sposób, a także omijanie napotkanych przeszkód. Odkurzacze automatyczne Karcher sprzątają i mopują twarde posadzki i dywany z krótkim runem. Wyręczą Cię także z obowiązku wycierania posadzki. Zapewniają doskonałe czyszczenie wzdłuż krawędzi oraz obszarów mocno zanieczyszczonych. Z łatwością pokonują niskie progi i brzegi dywanów. W aplikacji na telefon możesz wprowadzić spersonalizowane ustawienia dotyczące odkurzania i wycierania.

Roboty sprzątające Karcher – Wiele funkcji w jednym urządzeniu

Wyposażone w inteligentne sensory i programy nawigacyjne, roboty Karcher samodzielnie poruszają się po pomieszczeniach, skutecznie zbierając kurz, drobne śmieci i inne zanieczyszczenia. Niezależnie od powierzchni – dywanów, paneli czy płytek zapewnią Ci dokładne i efektywne sprzątanie, oszczędzając Twój cenny czas.

Robot sprzątający Kärcher umożliwia zaawansowaną konfigurację. Autonomiczne urządzenie, chmura oraz aplikacja Kärcher Home Robot ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków i zapewniają doskonałe rezultaty czyszczenia. Dzięki nawigacji laserowej LiDAR i precyzyjnym czujnikom robot Karcher wyznacza plan pięter i pomieszczeń. Robot umożliwia czyszczenie suchych powierzchni za pomocą szczotki obrotowej i funkcji zasysania, jak również czyści na mokro przy użyciu ściereczki z mikrofibry oraz zbiornika czystej wody.

Automatyczne i efektywne sprzątanie

Odkurzacze automatyczne Karcher są wyposażone w zaawansowane systemy czujników, które pozwalają unikać przeszkód i poruszać się po pomieszczeniach w sposób bezpieczny. Dzięki temu, nie musisz martwić się o uszkodzenia mebli czy innych przedmiotów w Twoim domu. Roboty Karcher omijają przeszkody, takie jak meble czy schody, zapewniając płynne i bezpieczne sprzątanie każdego pomieszczenia.

Odkurzacze automatyczne Kärcher z funkcją mopowania czyszczą wyznaczone do tej czynności pomieszczenia. W aplikacji można łatwo określić także strefy wymagające odkurzania, ale bez mopowania oraz tzw. „wirtualne ściany”, które uniemożliwią przedostanie się urządzenia do wnętrza pomieszczenia. Funkcja „Timer” pozwala określić harmonogram i czas pracy urządzenia, a także wybrać program przeznaczony do konkretnego pomieszczenia.

Robot sprzątający RCV 3

1.649,00  z VAT 1.401,65  z VAT

Robot sprzątający RCV 5

2.649,00  z VAT 2.251,65  z VAT

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy