Profesjonalny serwis Karcher i Nilfisk Warszawa i Łódź

Napra – serwis Karcher – najlepsza jakość

Marka Karcher i Nilfisk od lat kojarzona jest z produktami wysokiej jakości. To zaawansowane technologicznie rozwiązania oraz wysoko gatunkowe komponenty. Wszystko to, co przekłada się na komfort i skuteczność pracy wymaga troski, na którą możesz liczyć przez cały czas użytkowania oferowanych przez nas urządzeń. Nasz personel posiada wiedzę know-how popartą licznymi szkoleniami i latami praktyki. Serwis Karcher i Nilfisk obejmuje naprawę urządzeń gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Zapewniamy dostęp do najwyższej jakości oryginalnych części oraz zamienników na życzenie Klienta, a także pełne wsparcie na każdym etapie współpracy z nami.

Przegląd urządzeń Karcher i Nilfisk

Lata pracy zaowocowały wykwalifikowaną kadrą, która sprawnie porusza się w każdym temacie związanym z serwisem sprzętu czyszczącego. Doskonale znamy wymogi techniczne oferowanych urządzeń domowych i profesjonalnych. Kompleksowy serwis obejmuje przeglądy, konserwację, diagnozę usterki oraz naprawę:

  • myjek wysokociśnieniowych (HD i HDS);
  • parownic;
  • szorowarek;
  • zamiatarek;
  • odkurzaczy;
  • urządzeń ekstrakcyjnych (Puzzi).

W naszej ofercie znajduje się także zakuwanie węży ciśnieniowych do myjek. Naprawa węża ciśnieniowego jest bardziej ekonomiczna od zakupu nowego.

Naprawę sprzętu przeprowadzamy zgodnie z wymogami producentów. Przekłada się to na dłuższą żywotność i niezawodność urządzeń oraz na bezpieczeństwo pracy. Nasz zespół z chęcią udzieli porad i wsparcia serwisowego niezależnie od zaistniałej sytuacji. Z chęcią podpowiemy, które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze.

Serwis mobilny Karcher i Nilfisk

Staramy się być jak najbliżej Was i wiemy o tym, że szybkie rozwiązanie problemu lub sprawne wykonanie niezbędnych prac przeglądowych i konserwacyjnych to dziś kluczowy punkt opłacalności biznesu. Dlatego rozszerzyliśmy usługi o serwis mobilny. Działamy w sposób optymalny, tak by nie narażać naszych klientów na dodatkowe koszty i nie wyłączać urządzeń z użytku na dłuższy czas. Zapewniamy także możliwość wypożyczenia sprzętu zastępczego.

Naprawa i test funkcjonowania

Nasze warsztaty są doskonale wyposażone i dobrze zorganizowane pod względem logistycznym, dzięki czemu do wszelkich prac przystępujemy od razu, bez zwłok i opóźnień. Wiele lat współpracy z Karcher i Nilfisk przyczyniło się do tego, że w przypadku braku jakiejkolwiek części zamiennej, jesteśmy w stanie sprowadzić ją bardzo szybko. Stale pozostajemy do Waszej dyspozycji – zapraszamy do warsztatów Napra w Warszawie i Łodzi. Każdy klient indywidualny lub firmowy otrzyma od nas w pełni spersonalizowaną ofertę.

Call Now Button Przewiń do góry