Środki czyszczące

Właściwe połączenie urządzeń marki Karcher ze środkami czyszczącymi gwarantuje skuteczne usuwanie zabrudzeń i skrócenie procesu czyszczenia. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne środki czyszczące przystosowane do użytku domowego i profesjonalnego. Wszystkie oferowane preparaty – w szczególności środki do prania oraz mycia wysokociśnieniowego – gwarantują jeszcze lepsze efekty czyszczenia. Nie niosą też ryzyka uszkodzenia maszyny, jej szybszego zużycia, lub skrócenia okresów międzyserwisowych.

Jesteśmy także dystrybutorem środków chemicznych marki Sanego. Alkaliczne środki czyszczące Sanego stosowane są w dużych rozcieńczeniach, aby podnieść ich wydajność. Wartość pH przekracza 7 co powoduje, że środki są bardzo skuteczne w usuwaniu tłustych zanieczyszczeń. Zaleca się używać ich do mycia pianowego i w systemach CIP (używanych w produkcji napojów i żywności). Środki alkaliczne przeznaczone są do czyszczenia maszyn, pojazdów oraz do czyszczenia przemysłowego.

W przypadku kwaśnych środków czyszczących wartość pH spada poniżej 7, co ułatwia usuwanie kamienia i osadów mineralnych. Stosuje się je do mycia pianowego i w systemach CIP w przemyśle spożywczym oraz do czyszczenia armatury i pomieszczeń sanitarnych.

Oferujemy także kosmetyki samochodowe Karcher i Sanego przeznaczone do ręcznego i maszynowego mycia i czyszczenia samochodów.

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Filtruj wg ceny

Filtruj wg. producenta

Call Now Button Przewiń do góry