Skip to main content

Środki czyszczące

Właściwe użytkowanie urządzeń Karcher oraz stosowanie środków czyszczących tej marki gwarantuje skuteczne i bezpieczne usuwanie zabrudzeń, a także skraca proces czyszczenia. W naszej ofercie znajdują się środki chemiczne przystosowane do użytku domowego i profesjonalnego. Wśród  produktów czyszczących z serii Home and Garden największą popularnością cieszą się środki do czyszczenia podłóg, dywanów i szkła. Czyli preparaty przeznaczone do odkurzaczy piorących, mopów elektrycznych czy myjek do szyb. Chemia Kärcher z linii profesjonalnej idealne sprawdza się w trakcie czyszczenia ekstremalnie zabrudzonych maszyn czy dużych powierzchni w zakładach pracy.

Profesjonalna chemia Kärcher

Na szczególną uwagę wśród środków profesjonalnych zasługuje środek RM 69 przeznaczony do czyszczenia posadzek przemysłowych z olejów, tłuszczów, sadzy czy zabrudzeń mineralnych. Formuła eco!efficiency sprawia, że RM 69 jest nie tylko skuteczny, ale także przyjazny dla środowiska. Przeznaczony jest do stosowania ręcznego (manualnego) lub z szorowarkami automatycznymi. Do myjek wysokociśnieniowych HD i HDS  polecamy środek RM 31 przeznaczony do usuwania zabrudzenia z oleju, smaru, smoły, sadzy i żywic w warsztatach i zakładach przemysłowych.

Środki konserwujące Kärcher takie, jak woski czyszcząc, pielęgnują wrażliwe powierzchnie. Preparaty do krystalizacji oraz powłoki ochronne zabezpieczają czyszczone materiały przed uszkodzeniem mechanicznym i promieniowaniem UV.

Wszystkie oferowane preparaty – w szczególności środki do prania przeznaczone do odkurzaczy piorących oraz mycia wysokociśnieniowego dedykowane myjkom wysokociśnieniowym – gwarantują jeszcze lepsze efekty czyszczenia. Nie niosą ryzyka uszkodzenia maszyny i jej szybszego zużycia, wydłużają okresy międzyserwisowe. Oferujemy także kosmetyki samochodowe Karcher przeznaczone do ręcznego i maszynowego mycia samochodów.

Środki chemiczne Sanego

Jesteśmy także dystrybutorem środków chemicznych marki Sanego. Alkaliczne środki czyszczące Sanego stosowane są w dużych rozcieńczeniach, aby podnieść ich wydajność. Wartość pH przekracza 7 co powoduje, że środki są bardzo skuteczne w usuwaniu tłustych zanieczyszczeń. Zaleca się używać ich do mycia pianowego i w systemach CIP (używanych w produkcji napojów i żywności). Środki alkaliczne przeznaczone są do czyszczenia maszyn, pojazdów oraz do czyszczenia przemysłowego. W przypadku kwaśnych środków czyszczących wartość pH spada poniżej 7, co ułatwia usuwanie kamienia i osadów mineralnych. Stosuje się je do mycia pianowego i w systemach CIP w przemyśle spożywczym oraz do czyszczenia armatury i pomieszczeń sanitarnych.

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy