Skip to main content

Szorowarki do podłóg – Kärcher doskonałe rezultaty czyszczenia

Szorowarki Kärcher podczas jednego przejścia roboczego idealnie czyszczą i pielęgnują podłogi twarde i elastyczne w obiektach handlowych jak galerie i markety, w halach przemysłowych, dworcach, szpitalach czy obiektach użyteczności publicznej. Oprócz usuwania uporczywych zanieczyszczeń spełniają funkcję polerowania. 

Jak działa szorowarka do podłóg Kärcher?

Po naniesieniu czystej wody i środka chemicznego na posadzkę szorowarka Kärcher w pierwszej kolejności rozbija zanieczyszczenia specjalnie skonstruowaną szczotką lub padem po czym zbiera je z czyszczonej powierzchni. Następnie szorowarka zasysa brudną wodę pozostawiając podłogę suchą, bezpieczną i czystą.

Jaki rodzaj szorowarki do podłóg wybrać?

Łatwe w użyciu szorowarki jednotarczowe Karcher bez trudu poradzą sobie w miejscach, gdzie priorytetem będzie precyzja w wykonywaniu ruchów. Nadają się do czyszczenia syntetycznych powierzchni twardych, jak również tekstylnych podłóg miękkich w ciasnych korytarzach, magazynach i pomieszczeniach biurowych. Dzięki wymiennemu zestawowi szczotek i padów za pomocą jednego urządzenia możliwe staje się zarówno szlifowanie diamentowe posadzek betonowych, jak i czyszczenie wykładzin tekstylnych wraz z szamponowaniem dywanów.

Szorowarki kompaktowe idealnie sprawdzą się na niedużych powierzchniach w sklepach, restauracjach, biurach, kuchniach czy hotelach. Z pomocą odpowiednich preparatów poradzą sobie na dużych powierzchniach o silnym stopniu zabrudzenia olejami czy smarem. Klienci indywidualni i firmowi, docenią tej rodzaj szorowarek w pomieszczeniach, w których konieczne jest sprawne manewrowanie ze względu na niewielką powierzchnię z trudno dostępnymi miejscami.

Szorowarki prowadzone ręcznie mogą być zasilane za pomocą energii elektrycznej, baterii lub trakcji co znacząco odciąża operatora szorowarki. Te urządzenia zostały wyposażone w mocne silniki i przeznaczone są do sprzątania nieco większych powierzchni. Szorowarki Kärcher prowadzone ręcznie o różnej budowie, kształcie i szerokości mimo  swoich gabarytów dają możliwość łatwego manewrowania.

Szorowarki z fotelem dla operatora to nowoczesny i wydajny sprzęt czyszczący. Ergonomiczne i wygodne siedzisko zapewnia operatorowi łatwe sprzątanie dużych powierzchni jak przestrzenie zakładowe, hale czy podziemne parkingi. Wbudowany napęd na wszytskie koła zasilany bateriami o dużej pojemności zapewnia pracę przez wiele godzin.

Autonomiczne szorowarki do podłóg – absolutna nowość!

Robot szorująco-zbierający KIRA B 50 to odpowiedź marki Kärcher  na automatyzację procesów czyszczenia. Maszyna zapewnia skuteczne efekty czyszczenia posadzek na średnich i dużych powierzchniach w sposób autonomiczny (uzupełnianie zbiornika czystej wody, opróżnianie zbiornika brudnej wody, płukanie zbiornika). Dotykowy wyświetlacz umożliwiają szybką konfigurację robota, a czujniki o wysokiej wydajności wraz z odpowiednim oprogramowaniem, oferuje niezawodne sterowanie urządzeniem.

 

 

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy