Skip to main content

Od 18.06. do 30 czerwca przebywamy na urlopie i wszystkie zamówienia w sklepie będą realizowane od 1 lipca. Serwis w Warszawie jest otwarty i działa bez zmian. Natomiast biuro w Łodzi jest obecnie zamknięte.

Szorowarki jednotarczowe

Szorowarki jednotarczowe Kärcher to wszechstronne i wydajne urządzenia do czyszczenia podłóg. Zaprojektowane z myślą o prostocie obsługi i efektywności idealnie sprawdzają się podczas czyszczenia małych i średnich powierzchni, takich jak biura, sklepy, hotele czy restauracje. Szorowarki jednotarczowe Karcher i Nilfisk pomagają zoptymalizować czyszczenie syntetycznych powierzchni twardych, jak i tekstylnych podłóg miękkich. Idealnie sprawdzają się na mniejszych obszarach oraz w pomieszczeniach, które ograniczone są elementami wyposażenia uniemożliwiającymi zastosowanie urządzeń większych, dwu- lub trójtarczowych. Jednotarczowe szorowarki Karcher i Nilfisk najczęściej używane są przez profesjonalne firmy sprzątające, które obsługują powierzchnie biurowe, restauracyjne, biblioteczne lub szkolne. Wartość urządzenia podnoszą jego niewielkie rozmiary, które ułatwiają przechowywanie i transport. Szorowarki można dogodnie przewozić nawet w bagażniku samochodu.

Jakie są zalety szorowarek jednotarczowych?

Szorowarki jednotarczowe Kärcher są wyposażone w mocny silnik i wytrzymałą, obrotową szczotkę. Dzięki temu skutecznie usuwają brud, plamy i zanieczyszczenia z różnych rodzajów podłóg, takich jak płytki, kamień czy beton. Dzięki odpowiedniej prędkości obrotowej i docisku szczotki, można osiągnąć doskonałe rezultaty czyszczenia, ponadto charakteryzuje je:

  • niski koszt eksploatacji;
  • wysokie obroty tarczy;
  • wysoka skuteczność w przypadku bardzo trudnych do usunięcia zabrudzeń;
  • łatwość wymiany szczotek bez konieczności użycia narzędzi;
  • możliwość dopasowania uchwytu szorowarki do wzrostu operatora;
  • równomierna siła nacisku szczotki;
  • mogą być używane do zdzierania starych powłok zabezpieczających, bez ryzyka uszkodzenia powierzchni spodniej.

Znajdujące się w naszej ofercie profesjonalne urządzenia czyszczące przystosowane są do długiej i intensywnej pracy. Z jednej strony zapewnia to wysoka moc silnika oraz energooszczędne akumulatory, z drugiej – zwarta i lekka konstrukcja, która nie obciąża operatora szorowarki. Wszystkie jednotarczowe szorowarki Karcher i Nilfisk są przy tym bardzo wytrzymałe, nieawaryjne i proste konstrukcyjnie.

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy