Szorowarki kompaktowe

Kompaktowe szorowarki Karcher i Nilfisk są urządzeniami doskonale sprawdzającymi się w pracach porządkowych na małych lub ograniczonych powierzchniach. Przyjazna obsługa urządzeń oraz ich wysoka efektywność zapewnia dokładne czyszczenie w krótkim czasie, pomimo niewielkich rozmiarów szorowarek.

Znajdujące się w naszej ofercie szorowarki to artykuły o przemyślanym projekcie i wysokiej jakości. Wartość użytkową szorowarek kompaktowych Karcher oraz Nilfisk podnoszą: odporne na uszkodzenia materiały użyte do produkcji obudowy szorowarki, wysoka siła ssania, która przekłada się na skuteczne czyszczenie nawet najbardziej odpornych zabrudzeń (szorowarki wytwarzają nawet 10-krotnie wyższe ciśnienie kontaktowe niż czyszczenie manualne), dokładne zbieranie zużytej wody, łatwo demontowalne zbiorniki na wodę, regulowana siła nacisku szczotek, łatwe wymienianie ruchomych elementów bez potrzeby rozbierania obudowy urządzenia oraz możliwość pracy do przodu i do tyłu.

Kompaktowe szorowarki Karcher i Nilfisk z powodzeniem używane są w różnych gałęziach sektora przemysłowego oraz usługowego. Szczególną popularnością cieszą się wśród profesjonalnych firm sprzątających, obsługujących obiekty takie jak: hotele, restauracje, niewielkie sklepy, punkty usługowe. Równie chętnie wykorzystywane są też w warsztatach samochodowych lub rzemieślniczych. By zwiększyć wygodę użytkowania, do urządzeń można podłączyć rurę ssącą, która pozwoli dotrzeć do wszystkich niedostępnych miejsc.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Filtruj wg ceny

Filtruj wg. producenta

Filtruj wg. wydajności

Call Now Button Przewiń do góry