Szorowarki

Szeroki wybór szorowarek Karcher i Nilfisk to efekt wielu lat doświadczenia obu firm w projektowaniu i produkcji urządzeń czyszczących przeznaczonych do użytku przemysłowego. Sprawdzają się w wielu branżach, przede wszystkim produkcyjnej i usługowej – z powodzeniem używane są w supermarketach, galeriach handlowych, halach produkcyjnych, hotelach i obiektach sportowych. Maszyny szorujące Kärcher i Nilfisk pozwalają na skuteczne i nieenergochłonne utrzymanie czystości nawet na bardzo dużych powierzchniach. Wykazują się przy tym wydajnością i doskonałym stosunkiem skuteczności do czasu sprzątania. Niezależnie od typu, wszystkie modele wyróżniają się wysokim bezpieczeństwem obsługi oraz jej łatwością. Nawet te największe cechuje zwrotność, przez co mogą być używane również wtedy, gdy w obiekcie znajdują się ludzie. Dodatkowo, szorowarki Karcher i Nilfisk mogą być używane do czyszczenia każdego rodzaju powierzchni twardych, również delikatnych – tarcze czyszczące nie rysują i nie uszkadzają nawierzchni.

Jakie są rodzaje szorowarek?

  • szorowarki kompaktowe, przydatne szczególnie w obiektach średnio- i wielkopowierzchniowych z ograniczoną przestrzenią do manewrowania;
  • szorowarki ręczne o prostej budowie i przeznaczone do małych powierzchni lub trudno dostępnych miejsc;
  • szorowarki z fotelem dla operatora o największej wydajności i szybkości pracy;
  • szorowarki jednotarczowe;
  • polerki.

Szorowarki Karcher i Nilfisk są efektem wielu lat prac, testów i wprowadzanych innowacji, by w jak największym stopniu odpowiadać potrzebom współczesnej branży przemysłowej. To urządzenia ponadprzeciętnie wytrzymałe, przystosowane do ciężkich warunków panujących w halach produkcyjnych lub warsztatach, zwrotne i łatwe w obsłudze. Odporność na trudne warunki i różne zakresy prac pozwalają im na sprawne realizowanie zadań. Wielorakość funkcyjna profesjonalnych szorowarek Karcher i Nilfisk pozwala na czyszczenie różnego rodzaju powierzchni o różnych wielkościach oraz uwarunkowaniach architektonicznych.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy