Szorowarki

Szeroki wybór maszyn Karcher i Nilfisk to efekt wielu lat doświadczenia w projektowaniu i udoskonalaniu urządzeń czyszczących przeznaczonych do użytku przemysłowego. Sprawdzają się w wielu branżach, przede wszystkim produkcyjnej i usługowej – z powodzeniem używane są w supermarketach, galeriach handlowych, halach produkcyjnych, hotelach i obiektach sportowych. Pozwalają na skuteczne i nieenergochłonne utrzymanie czystości nawet na bardzo dużych powierzchniach. Wykazują się przy tym wydajnością i doskonałym stosunkiem skuteczności do czasu sprzątania.

W ofercie naszego sklepu znajdują się sprawdzone szorowarki Karcher i Nilfisk o różnym rodzaju przeznaczenia (w tym także urządzenia samojezdne): szorowarki kompaktowe, przydatne szczególnie w obiektach średnio- i wielkopowierzchniowych z ograniczoną przestrzenią do manewrowania, szorowarki ręczne o prostej budowie i przeznaczone do małych powierzchni lub trudno dostępnych miejsc, szorowarki z fotelem dla operatora o największej wydajności i szybkości pracy, szorowarki jednotarczowe, polerki.

Niezależnie od typu, wszystkie maszyny Karcher i Nilfisk wyróżniają się wysokim bezpieczeństwem obsługi oraz jej łatwością. Nawet największe, dostępne modele cechuje zwrotność, przez co mogą być używane również wtedy, gdy w obiekcie znajdują się ludzie. Dodatkowo, urządzenia Karcher i Nilfisk mogą być używane do czyszczenia każdego rodzaju powierzchni twardych, również delikatnych – tarcze czyszczące nie rysują i nie uszkadzają nawierzchni.

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

Filtruj wg ceny

Filtruj wg. producenta

Filtruj wg. wydajności

Call Now Button Przewiń do góry