Brak produktów w koszyku.

Szorowarki

Szeroki wybór szorowarek Karcher i Nilfisk to efekt wielu lat doświadczenia obu firm w projektowaniu i produkcji urządzeń czyszczących przeznaczonych do użytku przemysłowego. Sprawdzają się w wielu branżach, przede wszystkim produkcyjnej i usługowej – z powodzeniem używane są w supermarketach, galeriach handlowych, halach produkcyjnych, hotelach i obiektach sportowych.

Maszyny szorujące Kärcher i Nilfisk pozwalają na skuteczne i nieenergochłonne utrzymanie czystości nawet na bardzo dużych powierzchniach. Wykazują się przy tym wydajnością i doskonałym stosunkiem skuteczności do czasu sprzątania.

W ofercie naszego sklepu znajdują się sprawdzone urządzenia o różnym rodzaju przeznaczenia (w tym także urządzenia samojezdne):

  • szorowarki kompaktowe, przydatne szczególnie w obiektach średnio- i wielkopowierzchniowych z ograniczoną przestrzenią do manewrowania;
  • szorowarki ręczne o prostej budowie i przeznaczone do małych powierzchni lub trudno dostępnych miejsc;
  • szorowarki z fotelem dla operatora o największej wydajności i szybkości pracy;
  • szorowarki jednotarczowe;
  • polerki.

Niezależnie od typu, wszystkie modele wyróżniają się wysokim bezpieczeństwem obsługi oraz jej łatwością. Nawet te największe cechuje zwrotność, przez co mogą być używane również wtedy, gdy w obiekcie znajdują się ludzie. Dodatkowo, szorowarki Karcher i Nilfisk mogą być używane do czyszczenia każdego rodzaju powierzchni twardych, również delikatnych – tarcze czyszczące nie rysują i nie uszkadzają nawierzchni.

Cena

Cena

Producent

Producent
  • Kärcher (4)

Cena

Cena

Producent

Producent
  • Kärcher (4)
Sorting produktów

Kontakt

Formularz kontaktowy

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Biuro Łódź
ul. Sobolowa 2/40

cartchevron-down