Skip to main content

Od 18.06. do 30 czerwca przebywamy na urlopie i wszystkie zamówienia w sklepie będą realizowane od 1 lipca. Serwis w Warszawie jest otwarty i działa bez zmian. Natomiast biuro w Łodzi jest obecnie zamknięte.

Vikan

Szczotki Vikan Transport System przeznaczone są dla przewoźników, firm wynajmujących samochody czy myjni samochodowych. Marka udoskonala swoje produkty, aby jeszcze lepiej chroniły lakier przed zarysowaniem i cechowały się wszechstronnością, przy zachowaniu optymalnych rezultatów mycia. Vikan to także jedna z wiodących firm badająca i rozwijająca system higieny przemysłowej i technologię sprzątania, dzięki której personel może zaoszczędzi 40% czasu, a jego wydajność wzrosnąć o 66%. Produkty Vikan zostały opracowane z myślą o poprawie ergonomii tak, aby używane przez wiele godzin nie powodowały nadmiernego zmęczenia. Najwyższej jakości materiały użyte do produkcji szczotek oraz pozostałych akcesoriów, a także wnikliwa kontrola jakości, dają możliwość zastosowania najlepszych rozwiązań we wszystkich produktach marki.

Akcesoria do mycia samochodów zapewniające wyjątkową ergonomię i łatwość czyszczenia

Vikan to wykonane z niezwykle trwałych materiałów dłuższe lub krótsze, w zależności od potrzeb, trzonki, ściągaczki do wody, skrobaki do szyb i szczotki umożliwiające przepływ wody. Ergonomiczna konstrukcja wszystkich produktów i zastosowanie rozdwojonych końcówek włosia w szczotkach sprawia, że czyszczenie produktami Vikan nie wymaga użycia siły i docisku, przez co jest odciążające dla pracowników. Akcesoria tej marki idealnie sprawdzają się przy myciu samochodów, jak i sprzątaniu warsztatów czy salonów samochodowych. Wyjątkowymi właściwościami charakteryzują się szczotki, które nie zatrzymują ziarenek piasku, dlatego gwarantują skuteczne mycie samochodów bez ryzyka zarysowania lakieru. Zastosowanie polipropylenu w trzonkach gwarantuje ich solidność i trwałość.

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy