Brak produktów w koszyku.

Wypożyczalnia Karcher

Wypożyczamy urządzenia marki Karcher i Nilfisk firmom i Klientom indywidualnym, którzy chcieliby skorzystać z profesjonalnego sprzętu czyszczącego. Umożliwiamy wynajem na jeden lub kilka dni. Wypożyczalnia Napra Karcher świadczy również fachowe doradztwo w kwestii codziennej eksploatacji i konserwacji maszyn. Wynajmujemy także akcesoria Karcher i Nilfisk takie jak: węże, szczoteczki, pady, ssawki itp., które ułatwiają proces czyszczenia i zwiększają zakres zastosowań urządzeń.

Profesjonalna wypożyczalnia Karcher i Nilfisk czy zakup sprzętu?

Zakup profesjonalnego sprzętu Karcher lub Nilfisk wiąże się z regularnym serwisowaniem, wymianą części eksploatacyjnych, naprawami czy przeglądami. Wynajem myjki wysokociśnieniowej, odkurzacza czy parownicy może okazać się bardzo wygodny przy okazjonalnych pracach. Dajemy także możliwość wynajmu długookresowego, który może się czasem bardziej opłacać niż zakup sprzętu. W ofercie wypożyczalni znajdują się także szorowarki oraz urządzenia do czyszczenia dywanów i tapicerki Puzzi. Nasi konsultanci z chęcią doradzą przy wyborze urządzenia, a także profesjonalnych środków chemicznych.

Z oferty wypożyczalni Karcher warto skorzystać nie tylko, kiedy niektóre z prac porządkowych wykonujemy okazjonalnie. Po wypożyczone urządzenie dobrze też sięgnąć, jeśli chce się sprawdzić jakość dostępnych modeli zamiatarek, szorowarek czy parownic przed zakupem. Wypożyczając je na kilka dni, można sprawdzić, jak działają i upewnić się co do słuszności swojego wyboru.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

cartchevron-down