Wypożyczalnia Karcher Warszawa

Wypożyczamy urządzenia marki Karcher i Nilfisk firmom i Klientom indywidualnym, którzy chcieliby skorzystać z profesjonalnego sprzętu czyszczącego. Umożliwiamy wynajem na jeden lub kilka dni. Wypożyczalnia Napra Karcher świadczy również fachowe doradztwo w kwestii codziennej eksploatacji i konserwacji maszyn. Wynajmujemy także akcesoria Karcher i Nilfisk takie jak: węże, szczoteczki, pady, ssawki, które ułatwiają proces czyszczenia i zwiększają zakres zastosowań urządzeń.

Profesjonalna wypożyczalnia Karcher i Nilfisk czy zakup sprzętu?

Zakup profesjonalnego sprzętu Karcher lub Nilfisk wiąże się z regularnym serwisowaniem, wymianą części eksploatacyjnych, naprawami i przeglądami. Wynajem krótkoterminowy np.: na weekend może okazać się bardzo wygodny przy okazjonalnych pracach związanych z praniem wykładzin czy tapicerki. Dajemy także możliwość wynajmu długookresowego, który może się czasem bardziej opłacać niż zakup sprzętu. W ofercie wypożyczalni znajdują się urządzenia domowe, a także maszyny przemysłowe do sprzątania dużych powierzchni. Nasi konsultanci z chęcią doradzą przy wyborze odpowiedniego sprzętu, a także profesjonalnych środków chemicznych. Oferujemy:

  • wynajem myjki wysokociśnieniowej;
  • wynajem odkurzacza;
  • wynajem parownicy;
  • wynajem szorowarki;
  • wynajem odkurzacza piorącego Puzzi.

Oferujemy jedynie sprawne i wydajne myjki gorąco lub zimnowodne przeznaczone do mycia samochodów, elewacji czy kostki brukowej. Odkurzacze piorące do prania tapicerki domowej lub samochodowej. Parownice do czyszczenia powierzchni wodoodpornych. Szorowarki przemysłowe, które idealnie sprawdzają się w sklepach spożywczych, butikach, restauracjach, hotelach czy na stacjach paliw. Z oferty wypożyczalni Karcher warto skorzystać nie tylko wtedy, kiedy niektóre z prac porządkowych wykonujemy okazjonalnie. Po wypożyczenie sprzętu dobrze sięgnąć, jeśli chce się sprawdzić jakość dostępnych urządzeń Kärcher przed zakupem. Wypożyczając je na kilka dni, można sprawdzić, jak działają i upewnić się co do słuszności swojego wyboru.

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy