Skip to main content

Od 18.06. do 30 czerwca przebywamy na urlopie i wszystkie zamówienia w sklepie będą realizowane od 1 lipca. Serwis w Warszawie jest otwarty i działa bez zmian. Natomiast biuro w Łodzi jest obecnie zamknięte.

Zamiatarki ręczne

Zamiatarki przemysłowe ręczne Karcher i Nilfisk są niezawodnymi i skutecznymi urządzeniami do zamiatania dużych powierzchni. Wyposażone w zaawansowane technologie i innowacyjne rozwiązania, zapewniają efektywne usuwanie zanieczyszczeń, oszczędność czasu i zwiększenie wydajności sprzątania. Dzięki zaawansowanym systemom zamiatania i wysokiej jakości szczotkom, maszyny skutecznie zbierają zarówno drobne zanieczyszczenia, jak i większe śmieci. Bez względu na rodzaj nawierzchni, takiej jak beton czy posadzka przemysłowa zamiatarki ręczne zapewniają doskonałe rezultaty czyszczenia. Dzięki nim można skutecznie usunąć kurz, pył, śmieci, okruchy czy odpadki, pozostawiając powierzchnię czystą i schludną.

Niewielkie, ale bardzo wydajne zamiatarki ręczne Karcher i Nilfisk są świetnym sposobem na utrzymanie czystości w wielu miejscach – między innymi warsztatach i niewielkich halach produkcyjnych. Często używane są także w celu utrzymania czystości wokół budynków użyteczności publicznej, do zamiatania alejek parkowych oraz terenów szkolnych. Szczególnie dobrze sprawują się przy zamiataniu kostki chodnikowej i dróg brukowanych, co jest chętnie wykorzystywane przez profesjonalne firmy sprzątające oraz zarządców budynków.

Zamiatarki przemysłowe z napędem ręcznym – Karcher wydajne urządzenia do sprzątania dużych powierzchni

Zamiatarki przemysłowe ręczne charakteryzują się wysoką wydajnością i umożliwiają oszczędność czasu podczas sprzątania. Dzięki szerokim szczotkom i dużemu zbiornikowi na śmieci umożliwiają skuteczne zamiatanie większych obszarów bez konieczności częstego opróżniania zbiornika. To przekłada się na efektywność pracy oraz skrócenie czasu potrzebnego do wykonania zadania. Zamiatarki ręczne Karcher i Nilfisk są doskonałym narzędziem dla przedsiębiorstw, które charakteryzują się:

  • wysoką mocą w porównaniu do małych rozmiarów i niewielkiej wagi;
  • zwartą budową;
  • wysoką zwrotnością;
  • łatwością obsługi;
  • bardzo niskim poziomem pylenia;
  • ergonomicznym kształtem pozwalającym na pewny i mocny chwyt przez operatora;
  • wysoką dostępnością części zamiennych oraz dodatkowych akcesoriów.

Zamiatarki ręczne Karcher i Nilfisk dostępne są w różnych wersjach napędowych – mechanicznej, akumulatorowej lub spalinowej. Dodatkowo modyfikacjom podlegają również wszystkie poszczególne modele tak, aby jak najbardziej dostosować zamiatarkę do jej użytkownika. Budowa modułowa pozwala na dowolną regulację wysokości szczotki oraz kąta jej położenia, aby możliwe było zamiatanie w wielu kierunkach. Zamiatarki Karcher i Nilfisk przystosowane są do pracy w różnych warunkach atmosferycznych, nawet przy niskich temperaturach i dużej wilgotności powietrza. W razie potrzeby można je także wyposażyć w spych, który posłuży do odgarniania śniegu.

Zamiatarka Kärcher KM 70/30 C Bp Pack Adv

11.205,30  z VAT 10.532,98  z VAT

Zamiatarka ręczna Kärcher KM 70/20 C

3.665,40  z VAT 3.445,48  z VAT

Zamiatarka ręczna Kärcher KM 70/20 C 2SB

4.169,70  z VAT 3.919,52  z VAT

Zamiatarka ręczna KM 70/15 C Kärcher

2.632,20  z VAT 2.474,27  z VAT

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy