Zamiatarki ręczne

Niewielkie, ale bardzo wydajne zamiatarki ręczne Karcher i Nilfisk są świetnym sposobem na utrzymanie czystości w wielu miejscach – między innymi warsztatach i niewielkich halach produkcyjnych. Często używane są także w celu utrzymania czystości wokół budynków użyteczności publicznej, do zamiatania alejek parkowych oraz terenów szkolnych. Szczególnie dobrze sprawują się przy zamiataniu kostki chodnikowej i dróg brukowanych, co sprawia, że są chętnie wykorzystywane przez profesjonalne firmy sprzątające oraz zarządców budynków.

W ofercie dostępne są zamiatarki, które charakteryzują się: wysoką mocą w porównaniu do małych rozmiarów i niewielkiej wagi. Zwartą budową, wysoką zwrotnością, łatwością obsługi, bardzo niskim poziomem pylenia, ergonomicznym kształtem pozwalającym na pewny i mocny chwyt przez operatora i wysoką dostępnością części zamiennych oraz dodatkowych akcesoriów.

Zamiatarki ręczne Karcher i Nilfisk dostępne są w różnych wersjach napędowych – mechanicznej, akumulatorowej lub spalinowej. Dodatkowo modyfikacjom podlegają również wszystkie poszczególne modele tak, aby jak najbardziej dostosować zamiatarkę do jej użytkownika.  Budowa modułowa pozwala na dowolną regulację wysokości szczotki oraz kąta jej położenia, aby możliwe było zamiatanie w wielu kierunkach.

Zamiatarki ręczne Karcher i Nilfisk przystosowane są do pracy w różnych warunkach atmosferycznych, nawet przy niskich temperaturach i dużej wilgotności powietrza. W razie potrzeby można je także wyposażyć w spych, który posłuży do odgarniania śniegu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Filtruj wg ceny

Filtruj wg. producenta

Filtruj wg. pojemność zbiornika

Filtruj wg. wydajności

Call Now Button Przewiń do góry