Zamiatarki

Zamiatarki Karcher i Nilfisk to najlepsza alternatywa dla zamiatania ręcznego. W porównaniu z tradycyjnym zamiataniem, urządzenia te pozwalają na kilkukrotnie szybsze i dokładniejsze sprzątanie placów lub obiektów. Dodatkowym atutem jest wielozadaniowość naszych zamiatarek. Mogą być używane zarówno w przestrzeni publicznej, przemysłowej, jak i w prywatnym ogrodzie i terenie wokół domu. Precyzyjnie zbierają wszystkie mniejsze i większe przedmioty oraz zanieczyszczenia. Doskonale nadają się do usuwania piasku, kurzu i żwiru z alejek i podjazdów, ale dobrze poradzą sobie również z większymi elementami – liśćmi, papierkami, kapslami, czy papierowymi torebkami.

Oferta profesjonalnych zamiatarek Karcher i Nilfisk jest niezwykle rozbudowana. Znajdują się w niej urządzenia o różnym typie użytkowym, dzięki czemu można dobrać urządzenie dopasowane zarówno pod względem cenowym, jak i funkcjonalnym. Oferujemy między innymi zamiatarki dedykowane do przestrzeni przemysłowych wśród, których znajdziemy zamiatarki z fotelem dla operatorazamiatarki ręczne i z napędem bateryjnym lub spalinowym, a także domowe zamiatarki ręczne.

Nieskomplikowana konstrukcja zamiatarek Karcher i Nilfisk pozwala na bezwysiłkowe i proste zamiatanie. Sprzęt ten można z łatwością dostosować do użytkownika, jego preferencji i uwarunkowań fizycznych (czemu mogą służyć na przykład regulowane wysokości uchwytów), łatwo transportować i składować bez zajmowania dużej ilości miejsca. Dodatkowo, zróżnicowanie występujących w urządzeniach szczotek pozwala na czyszczenie wszystkich rodzajów powierzchni oraz dotarcie do trudno dostępnych miejsc i szczelin. Zamiatarki Karcher i Nilfisk są bardzo pomysłowo zaprojektowane, dzięki czemu ich użytkowanie jest wyjątkowo łatwe i ergonomiczne – są równie poręczne, co tradycyjna miotła, ale o wiele wydajniejsze.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Filtruj wg ceny

Filtruj wg. producenta

Filtruj wg. pojemność zbiornika

Filtruj wg. wydajności

Call Now Button Przewiń do góry