Skip to main content

Od 18.06. do 30 czerwca przebywamy na urlopie i wszystkie zamówienia w sklepie będą realizowane od 1 lipca. Serwis w Warszawie jest otwarty i działa bez zmian. Natomiast biuro w Łodzi jest obecnie zamknięte.

Zamiatarki

Zamiatarki Kärcher i Nilfisk to innowacyjne urządzenia, które oferują niezrównaną wydajność i precyzję w procesie zamiatania. Bez względu na powierzchnię, na której są stosowane – od małych podwórek i chodników po duże hale produkcyjne czy parkingi – zapewniają szybkie, skuteczne i wygodne sprzątanie. Wyposażone w zaawansowane funkcje i solidną konstrukcję, są niezastąpionym narzędziem zarówno dla użytkowników domowych, jak i profesjonalnych. Przekonaj się o zaletach zamiatarek Kärcher i odkryj, jak mogą ułatwić codzienne czynności sprzątania.

Zamiatarki Karcher i Nilfisk to najlepsza alternatywa dla zamiatania ręcznego. Urządzenia te pozwalają na kilkukrotnie szybsze i dokładniejsze sprzątanie niż w przypadku tradycyjnych metod. Dodatkowy atut stanowi wielozadaniowość naszych zamiatarek. Mogą być używane zarówno w obiektach przemysłowych, przestrzeni publicznej, jak i w prywatnym ogrodzie i terenie wokół domu. Precyzyjnie zbierają wszystkie mniejsze i większe przedmioty oraz zanieczyszczenia. Doskonale nadają się do usuwania piasku, kurzu i żwiru z alejek i podjazdów, ale dobrze poradzą sobie również z większymi obiektami – liśćmi, papierkami, kapslami czy papierowymi torebkami.

Maszyny zamiatające Karcher i Nilfisk mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Idealnie sprawdzają się podczas sprzątania wszelkiego rodzaju hal magazynowych, powierzchni fabrycznych, parkingów podziemnych, ale również placów lub dróg dojazdowych. Są dostosowane do pracy ciągłej nawet na dużych powierzchniach, a przy tym nie uszkadzają ich i nie powodują ich szybszego zużywania. Nasza oferta obejmuje zarówno urządzenia kompaktowe, zamiatarki ręczne, jak i zamiatarki z fotelem dla operatora.

Zamiatarki Kärcher – Doskonałe narzędzia do skutecznego i efektywnego zamiatania

Zamiatarki Kärcher i Nilfisk oferują również wszechstronność i adaptowalność, pozwalając użytkownikom dostosować urządzenie do różnych warunków i potrzeb sprzątania. W zależności od modelu mogą być wyposażone w różne akcesoria i funkcje, które umożliwiają jeszcze większą elastyczność. Na przykład, niektóre oferują regulację prędkości zamiatania, co pozwala dostosować intensywność czyszczenia do konkretnych powierzchni. Ponadto, istnieją również modele zamiatarek z napędem, które ułatwiają poruszanie się po większych obszarach. Dzięki takiej wszechstronności, zamiatarki Kärcher mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, a także na różnych typach naiwerzchni, w tym na betonie, asfalcie, drewnie czy kostce brukowej, wyróżniamy:

Nieskomplikowana konstrukcja maszyn pozwala na bezwysiłkowe i proste zamiatanie. Sprzęt można z łatwością dostosować do użytkownika, jego preferencji i uwarunkowań fizycznych (czemu mogą służyć na przykład regulowane wysokości uchwytów), łatwo transportować i składować bez zajmowania dużej ilości miejsca. Dodatkowo, zróżnicowanie występujących w urządzeniach szczotek pozwala na czyszczenie wszystkich rodzajów powierzchni oraz dotarcie do trudno dostępnych miejsc i szczelin. Zamiatarki Karcher i Nilfisk są bardzo pomysłowo zaprojektowane, dzięki czemu ich użytkowanie jest wyjątkowo łatwe i ergonomiczne – są równie poręczne, co tradycyjna miotła, ale o wiele wydajniejsze. Oferta profesjonalnych zamiatarek jest niezwykle rozbudowana. Znajdują się w niej urządzenia o różnym typie użytkowania, dzięki czemu można dobrać urządzenie dopasowane zarówno pod względem cenowym, jak i funkcjonalnym.

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy