Zamiatarki

Zamiatarki Karcher i Nilfisk to najlepsza alternatywa dla zamiatania ręcznego. Urządzenia te pozwalają na kilkukrotnie szybsze i dokładniejsze sprzątanie niż w przypadku tradycyjnych metod. Dodatkowy atut stanowi wielozadaniowość naszych zamiatarek. Mogą być używane zarówno w obiektach przemysłowych, przestrzeni publicznej, jak i w prywatnym ogrodzie i terenie wokół domu. Precyzyjnie zbierają wszystkie mniejsze i większe przedmioty oraz zanieczyszczenia. Doskonale nadają się do usuwania piasku, kurzu i żwiru z alejek i podjazdów, ale dobrze poradzą sobie również z większymi obiektami – liśćmi, papierkami, kapslami, czy papierowymi torebkami.

Zamiatarki przemysłowe Karcher i Nilfisk mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Nadają się do wszelkiego rodzaju hal magazynowych, powierzchni fabrycznych, parkingów podziemnych, ale również placów lub dróg dojazdowych. Są dostosowane do pracy ciągłej nawet na dużych powierzchniach, a przy tym nie uszkadzają ich i nie powodują ich szybszego zużywania. Nasza oferta obejmuje zarówno urządzenia kompaktowe, zamiatarki ręczne, jak i zamiatarki z fotelem dla operatora.

Jakie są typy zamiatarek?

  • zamiatarki domowe;
  • zamiatarki dedykowane do przestrzeni przemysłowych;
  • zamiatarki z fotelem dla operatora;
  • zamiatarki ręczne i kompaktowe;
  • zamiatarki samojezdne.

Nieskomplikowana konstrukcja zamiatarek Karcher i Nilfisk pozwala na bezwysiłkowe i proste zamiatanie. Sprzęt ten można z łatwością dostosować do użytkownika, jego preferencji i uwarunkowań fizycznych (czemu mogą służyć na przykład regulowane wysokości uchwytów), łatwo transportować i składować bez zajmowania dużej ilości miejsca. Dodatkowo, zróżnicowanie występujących w urządzeniach szczotek pozwala na czyszczenie wszystkich rodzajów powierzchni oraz dotarcie do trudno dostępnych miejsc i szczelin. Zamiatarki Karcher i Nilfisk są bardzo pomysłowo zaprojektowane, dzięki czemu ich użytkowanie jest wyjątkowo łatwe i ergonomiczne – są równie poręczne, co tradycyjna miotła, ale o wiele wydajniejsze. Oferta profesjonalnych zamiatarek Karcher i Nilfisk jest niezwykle rozbudowana. Znajdują się w niej urządzenia o różnym typie użytkowania, dzięki czemu można dobrać urządzenie dopasowane zarówno pod względem cenowym, jak i funkcjonalnym.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy