Skip to main content

Oficjalny partner
KARCHER i NILFISK

Najlepsze oferty

Myjka wysokociśnieniowa Kärcher HDS 5/15 U

11.709,60  z VAT 11.007,02  z VAT

Parownica Karcher SC 5 EasyFix z żelazkiem

2.359,00  z VAT 2.005,15  z VAT

Myjka K 7 PREMIUM SMART CONTROL HOME

3.489,00  z VAT 2.965,65  z VAT

Myjka wysokociśnieniowa Karcher HDS 10/20-4 MX

28.536,00  z VAT 26.823,84  z VAT

Popularne

Odkurzacze

Oferujemy profesjonalne odkurzacze do domu, garażu i warsztatu marki Karcher oraz Nilfisk wyróżniające się wysoką siłą ssącą i niską awaryjnością. Wśród wielu modeli można znaleźć odkurzacze przewodowe i bezprzewodowe, workowe lub bezworkowe, a także idealne dla alergików odkurzacze z filtrem wodnym.

Myjki wysokociśnieniowe

Do zadań specjalnych oferujemy specjalny sprzęt czyszczący przystosowany do prac na zewnątrz. Myjki wysokociśnieniowe Karcher i Nilfisk to idealne i niezawodne rozwiązanie do mycia elewacji, tarasów, balkonów, mebli ogrodowych, kostki brukowej, maszyn i narzędzi, a także rowerów oraz samochodów.

Szorowarki

To doskonałe rozwiązania dla małych i dużych przedsiębiorstw. Zastosowanie nowoczesnych technologii produkcyjnych zapewnia znakomite rozwiązania w zakresie czyszczenia podłóg niezależnie od branży. Urządzenia Karcher i Nilfisk rekomendowane są także do specjalnych wymagań sektora przemysłu.

Napra – niezawodny serwis Karcher i Nilfisk

PEŁEN SERWIS URZĄDZEŃ. Świadczymy pełen zakres usług serwisowych i naprawczych produktów marki Karcher i Nilfisk w Warszawie i Łodzi. W zakres działań wchodzi zarówno diagnostyka awarii, jak i okresowe przeglądy techniczne myjek ciśnieniowych, odkurzaczy, parownic, szorowarek i innych urządzeń czyszczących. Każdy klient – indywidualny lub firmowy – otrzyma od nas spersonalizowaną ofertę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Od wielu lat jesteśmy dystrybutorem i partnerem marki Karcher na rynek polski w zakresie sprzedaży i serwisowania urządzeń czyszczących. Bazujemy na kompetencjach zdobytych na licznych szkoleniach i owocnej współpracy z najlepszymi markami na rynku.

Karcher i Nilfisk – sprzedaż i wynajem urządzeń

NOWOCZESNY SPRZĘT. Oferujemy tylko w pełni sprawny i wysokojakościowy sprzęt czyszczący wiodących producentów. Stawiamy na zaawansowane technicznie rozwiązania, które sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Nasza oferta obejmuje zarówno urządzenia domowe, jak i maszyny sprawdzające się w ogrodzie i działalności przemysłowej. Świadczymy indywidualne doradztwo. Pytania lub wątpliwości? Nasi profesjonalni doradcy pomogą wybrać najlepsze urządzenie, idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań. Fachowych porad udzielamy przy zakupie sprzętu i jego wynajmie, a także w zakresie użytkowania posiadanych już urządzeń.

Karcher i Nilfisk – oddziały Warszawa i Łódź

DWIE LOKALIZACJE. Zajmujemy się serwisem urządzeń domowych i profesjonalnych Kärcher i Nilfisk. W Łodzi świadczymy serwis maszyn przemysłowych z odbiorem od Klienta. Nasza oferta obejmuje również sprzedaż asortymentu o różnych parametrach technicznych i z różnorodną charakterystyką zastosowań. Zaopatrujemy Klientów z Warszawy i Łodzi w sprzęt czyszczący do użytku domowego, a także cechujące się dłuższym czasem pracy oraz wyższą wytrzymałością urządzenia profesjonalne. Oferujemy także mopy i ściereczki firmy Duotex oraz ściągaczki, skrobaczki i szczotki do mycia samochodów marki Vikan. Dodatkowo dostarczamy oryginalne środki chemiczne kompatybilne z urządzeniami Karcher oraz Nilfisk.

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy