Skip to main content

Szorowarki prowadzone ręcznie

Szorowarki ręczne Kärcher oferują doskonałą skuteczność czyszczenia. Dzięki wirującym szczotkom skutecznie usuwają brud, plamy i zanieczyszczenia z różnych rodzajów podłóg. Bez trudu radzą sobie z twardymi powierzchniami, takimi jak płytki czy kamień. Szorowarki prowadzone ręcznie Karcher i Nilfisk to doskonałe urządzenie czyszczące do wszelkiego typu powierzchni przemysłowych oraz obiektów publicznych. W najwyższym stopniu dostosowane są do sprzątania i pielęgnacji powierzchni średniej wielkości – w takich przypadkach wykazują się największą wydajnością pracy przy stosunkowo niskim nakładzie czasu. Najczęściej używane są w halach sportowych i magazynowych, niewielkich halach produkcyjnych oraz marketach, ale z powodzeniem służą także w hotelach, sanatoriach lub urzędach – wszędzie tam, gdzie występują powierzchnie twarde.

Szorowarki prowadzone ręcznie to maszyny proste w obsłudze – ich użytkowanie nie wymaga przeszkolenia, a ze względu na relatywnie niską wagę nie wymagają użycia siły i są bezpieczne dla użytkownika. Ręcznie prowadzone szorowarki Karcher i Nilfisk wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość wykonania, ergonomiczna, kompaktowa budowa oraz mnogość spełnianych funkcji.

Skuteczne czyszczenie na wyciągnięcie ręki – Odkryj zalety szorowarek prowadzonych ręcznie Kärcher

Szorowarki ręczne Kärcher to wszechstronne i wydajne maszyny do czyszczenia, które oferują wiele korzyści. Oto kilka głównych zalet szorowarek ręcznych Kärcher:

  • możliwość zastosowania różnych szerokości szczotki;
  • kompatybilność z dwoma rodzajami szczotek – tarczowej lub walcowej;
  • zasilanie bateryjne lub sieciowe;
  • możliwość wyboru szorowarki z funkcją dozowania środków chemicznych;
  • wbudowany system trakcyjny;
  • wydłużoną żywotność baterii;
  • cichy tryb pracy;
  • możliwość ustawienia maksymalnej prędkości urządzenia;
  • system automatycznego odcinania dopływu wody w momencie zapełnienia zbiornika.

Szeroki wybór akcesoriów do ręcznie prowadzonych szorowarek Karcher i Nilfisk sprawia, że urządzenie można dopasować do specyfiki pomieszczenia. Możliwość stosowania części wymiennych czyni z nich natomiast narzędzia uniwersalne, wykazujące dużą wydajność pracy w każdych warunkach. Produkty obu producentów spełniają także wszystkie normy BHP. Szorowarki ręczne Kärcher i Nilfisk są łatwe w utrzymaniu czystości i konserwacji. Wymienne szczotki i dysze można łatwo czyścić, co zapewnia długotrwałą wydajność urządzenia. Ponadto, dostęp do kluczowych elementów i filtry ułatwiają utrzymanie szorowarki w doskonałym stanie technicznym.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Szorowarka kompaktowa Kärcher BD 43/25 C Bp

12.705,90  z VAT 11.943,55  z VAT

Szorowarka kompaktowa Karcher BD 43/35 C Ep

12.705,90  z VAT 11.943,55  z VAT

Szorowarka kompaktowa Kärcher BR 35/12 C Bp Pack

22.263,00  z VAT 20.927,22  z VAT

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy