Odkurzacze piorące

Odkurzacze piorące Karcher i Nilfisk to urządzenia ekstrakcyjne, które pozwalają na gruntowne wyczyszczenie dywanów, tekstylnych wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej. Odkurzacze zwykle wyposażone są w dwa pojemniki. W pierwszym z nich znajduje się woda i środek czyszczący, drugi służy do odessania zużytej wody i zabrudzeń. Odkurzacze piorące pozwalają także na standardowe odkurzanie na sucho. Warto wspomnieć, że czas schnięcia wypranych powierzchni ulega znacznemu skróceniu, dzięki doskonałym właściwościom ssącym oraz dobrze zaprojektowanym ssawkom.

Odkurzacze piorące z serii profesjonalnej Karcher i Nilfisk przystosowane są do wytwarzania dużego podciśnienia podczas pracy co sprawia, że urządzenia te stają się niezbędne do utrzymania czystości w budynkach branży HoReCa (sektor hotelarsko-gastronomiczny) oraz przy sprzątaniu powierzchni biurowych. Z tego rozwiązania bardzo często korzystają także profesjonalne firmy sprzątające.

Zalety odkurzaczy piorących

  • pozwalają na gruntowne wyczyszczenie dywanów,
  • tekstylnych wykładzin,
  • tapicerki meblowej,
  • tapicerki samochodowej.

Urządzenia ekstrakcyjne Puzzi skracają czas pracy i pozwalają obsłużyć większą powierzchnię. Metoda ekstrakcji polega na spryskaniu zabrudzonej powierzchni roztworem wody i środka czyszczącego oraz odessaniu jej w tym samym przejściu roboczym. Zakup takiego sprzętu ma więc także wymiar ekonomiczny. Profesjonalne urządzenia ekstrakcyjne Karcher i Nilfisk dostępne są w dwóch wersjach: z funkcją podgrzewania wody, co dodatkowo podnosi wydajność czyszczenia oraz bez funkcji podgrzewania wody.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy