Skip to main content

Froterki

Froterki Karcher to zaawansowane urządzenia, które umożliwiają efektywne i intensywne czyszczenie różnych powierzchni. Dzięki zaawansowanej technologii i solidnej konstrukcji oferują niezawodność, skuteczność i profesjonalne rezultaty. Odkryj możliwości, jakie daje korzystanie z froterek Karcher i przekonaj się, jak szybko i łatwo możesz osiągnąć czystość, na jakiej Ci zależy.

Froterki Karcher gwarantują łatwe i szybkie polerowanie podłóg, parkietów i posadzek, także w trudno dostępnych miejscach jak narożniki i powierzchnie tuż przy ścianach. Znane są ze swojej wyjątkowej mocy czyszczącej. Dzięki zastosowaniu wydajnych padów polerskich idealnie nadają się do pielęgnacji posadzek, zabezpieczając je przed uszkodzeniami i wydłużając ich żywotność. Ich intensywna siła czyszcząca pozwala szybko i skutecznie przywrócić powierzchnie do pierwotnego blasku.

Froterka Karcher – Skuteczne narzędzie do intensywnego czyszczenia

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dokładnego czyszczenia i pielęgnacji podłóg o pokryciach kamiennych, drewnianych, laminowanych, korkowych, PCV czy linoleum froterki Karcher zapewnią Ci właściwą funkcjonalność i efektywność. Froterki Karcher zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Ergonomiczny design i lekka konstrukcja umożliwiają łatwe manewrowanie i obsługę froterki. Dodatkowo, wygodne uchwyty i intuicyjne przyciski sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest proste i komfortowe.

Froterka Karcher FP 303

1.069,00  z VAT 908,65  z VAT

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy