Skip to main content

Od 18.06. do 30 czerwca przebywamy na urlopie i wszystkie zamówienia w sklepie będą realizowane od 1 lipca. Serwis w Warszawie jest otwarty i działa bez zmian. Natomiast biuro w Łodzi jest obecnie zamknięte.

Kije do szczotek

W ofercie posiadamy wysokiej jakości kije do szczotek marki Vikan. Odporne na zużycie i wstrząsy, pasujące do wszystkich szczotek i ściągaczek marki Vikan. Lekkie i ergonomiczne trzonki Vikan wykonane z aluminium, tworzyw sztucznych lub drewna, w zależności od modelu, idealnie sprawdzą się w motoryzacji, w przemysłowych zakładach produkcyjnych lub przetwórczych. Polecamy zarówno klasyczne, jak i teleskopowe trzonki Vikan z przepływem wody.

Wygodny i funkcjonalny kij do szczotek Vikan

Mocne i ergonomiczne kije pasujące do każdej szczotki marki Vikan umożliwiają dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu mycie nawet dużych pojazdów stanie się zdecydowanie łatwiejsze. Wygodny trzonek – aluminiowy, metalowy lub drewniany – pozwala na pewny chwyt i efektywną pracę. Dla komfortu pracy należy wybrać kij o długości dopasowanej do wzrostu osoby go używającej, a przede wszystkim do wysokości na jakiej będzie stosowany. Dzięki dłuższym trzonkom i trzonkom teleskopowym można sięgnąć do wysoko położonych miejsc, które wymagają czyszczenia. Zdecydowanie ułatwią mycie wysokich mebli, ram okien, drzwi balkonowych czy dużych samochodów i maszyn.

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy