Zamiatarki z napędem własnym

Zamiatarki z napędem własnym Karcher i Nilfisk to wysokiej mocy urządzenia z trakcją jezdną przeznaczone do czyszczenia małych i średnich powierzchni, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Praca przy użyciu zamiatarek Kärcher i Nilfisk to wysoki komfort użytkowania i łatwe, intuicyjne prowadzenie. Dobra manewrowość sprawia, że mogą być używane w różnych typach pomieszczeń – nie tylko produkcyjnych, ale i użytkowych. Ze względu na wymienne elementy szczotkowe oraz duży zbiornik na zanieczyszczenia, zamiatarki z napędem własnym mogą pracować nawet w długich trybach i są urządzeniami bardzo wszechstronnymi. W naszym asortymencie znajdują się także urządzenia odpowiednie do prac całorocznych, wyposażone między innymi w spych do odgarniania śniegu.

Jakie są zalety zamiatarek z napędem własnym?

  • dostępne są w różnych wersjach zasilania (napęd spalinowy lub bateryjny);
  • można wyposażyć w zestaw do czyszczenia wykładzin dywanowych;
  • mają pojemne worki na zanieczyszczenia na teleskopowych uchwytach;
  • mają efektywne systemy filtracyjne wykonane z materiałów umożliwiających mechaniczne czyszczenie filtrów (przedłuża to żywotność użytkowania);
  • umożliwiają szybką wymianę szczotek, filtrów i pojemników;
  • mają wzmacnianą, odporną na korozję konstrukcję;
  • umożliwiają pracę nawet na mokrym podłożu.

Wszystkie zamiatarki z napędem własnym wyposażone są w funkcję odsysania pyłu, dzięki czemu praca urządzenia jest bezkurzowa. Funkcja ta daje również bardzo dobre efekty zamiatania już przy pierwszym przejeździe. Nie ma więc obowiązku ani wstępnego zamiatania, ani powtarzania czynności na wcześniej czyszczonej powierzchni, co przyczynia się do dużej oszczędności czasu.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy