Zamiatarki z napędem własnym

Zamiatarki z napędem własnym Karcher i Nilfisk to wysokiej mocy urządzenia z trakcją jezdną przeznaczone do czyszczenia małych i średnich powierzchni, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Praca przy użyciu tych zamiatarek to wysoki komfort użytkowania i łatwe, intuicyjne prowadzenie. Dobra manewrowość sprawia natomiast, że mogą być używane w różnych typach pomieszczeń – nie tylko produkcyjnych, ale i użytkowych.

Nasza oferta obejmuje zamiatarki, które dostępne są w różnych wersjach zasilania: napęd spalinowy lub bateryjny. Można wyposażyć je w zestaw do czyszczenia wykładzin dywanowych, mają pojemne worki na zanieczyszczenia na teleskopowych uchwytach, mają efektywne systemy filtracyjne wykonane z materiałów umożliwiających mechaniczne czyszczenie filtrów (przedłuża to żywotność użytkowania). Umożliwiają szybką wymianę szczotek, filtrów i pojemników, mają wzmacnianą, odporną na korozję konstrukcję oraz umożliwiają pracę nawet na mokrym podłożu.

Wszystkie zamiatarki z napędem własnym Karcher i Nilfisk wyposażone są w funkcję odsysania pyłu, dzięki czemu praca urządzenia jest bezkurzowa. Funkcja ta daje również bardzo dobre efekty zamiatania już przy pierwszym przejeździe. Nie ma więc potrzeby wstępnego zamiatania, ani powtarzania czynności na wcześniej czyszczonej powierzchni, co przyczynia się do dużej oszczędności czasu. Ze względu na wymienne elementy szczotkowe oraz duży zbiornik na zanieczyszczenia, zamiatarki z napędem własnym Karcher i Nilfisk mogą pracować nawet w długich trybach i są urządzeniami bardzo wszechstronnymi. W naszym asortymencie znajdują się także urządzenia odpowiednie do prac całorocznych, wyposażone między innymi w spych do odgarniania śniegu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Filtruj wg ceny

Filtruj wg. producenta

Filtruj wg. wydajności

Call Now Button Przewiń do góry