Skip to main content

Zamiatarki z napędem własnym

Zamiatarki z napędem własnym Karcher i Nilfisk to zaawansowane maszyny sprzątające, które zapewniają efektywność i niezawodność czyszczenia różnych nawierzchni. Dzięki napędowi własnemu są w stanie poruszać się z łatwością po dużych obszarach, redukując wysiłek operatora i zwiększając wydajność sprzątania. Bez względu na rodzaj podłoża czy poziom zanieczyszczeń są idealnym rozwiązaniem dla firm, które stawiają na skuteczność, oszczędność czasu i profesjonalne rezultaty sprzątania.

Zamiatarki z napędem własnym Karcher i Nilfisk to wysokiej mocy urządzenia z trakcją jezdną przeznaczone do czyszczenia małych i średnich powierzchni, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Praca przy użyciu zamiatarek Kärcher i Nilfisk to wysoki komfort użytkowania i łatwe, intuicyjne prowadzenie. Dobra manewrowość sprawia, że mogą być używane w różnych typach pomieszczeń – nie tylko produkcyjnych, ale i użytkowych. Ze względu na wymienne elementy szczotkowe oraz duży zbiornik na zanieczyszczenia, zamiatarki z napędem własnym mogą pracować nawet w długich trybach i są urządzeniami bardzo wszechstronnymi. W naszym asortymencie znajdują się także urządzenia odpowiednie do prac całorocznych, wyposażone między innymi w spych do odgarniania śniegu.

Zamiatarki z napędem własnym Karcher – Efektywność i niezawodność na każdej powierzchni

Zamiatarki Karcher i Nilfisk są nie tylko skuteczne, ale również wydajne, dzięki czemu umożliwiają oszczędność czasu podczas procesu sprzątania. Dzięki zastosowaniu napędu własnego, zamiatarki są w stanie poruszać się z dużą prędkością, pokonując znaczne obszary w krótkim czasie. To oznacza, że operator może szybko i efektywnie zamieść powierzchnię, skracając czas potrzebny do wykonania czynności sprzątania. Zamiatarki z napędem własnym Karcher są doskonałym narzędziem, które:

  • dostępne są w różnych wersjach zasilania (napęd spalinowy lub bateryjny);
  • można wyposażyć w zestaw do czyszczenia wykładzin dywanowych;
  • mają pojemne worki na zanieczyszczenia na teleskopowych uchwytach;
  • mają efektywne systemy filtracyjne wykonane z materiałów umożliwiających mechaniczne czyszczenie filtrów (przedłuża to żywotność użytkowania);
  • umożliwiają szybką wymianę szczotek, filtrów i pojemników;
  • mają wzmacnianą, odporną na korozję konstrukcję;
  • umożliwiają pracę nawet na mokrym podłożu.

Wszystkie zamiatarki z napędem własnym wyposażone są w funkcję odsysania pyłu, dzięki czemu praca urządzenia nie przyczynia się do powstawania kurzu. Funkcja ta daje również bardzo dobre efekty zamiatania już przy pierwszym przejeździe. Nie ma więc obowiązku ani wstępnego zamiatania, ani powtarzania czynności na wcześniej czyszczonej powierzchni, co przyczynia się do dużej oszczędności czasu.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zamiatarka z trakcją Kärcher KM 75/40 W Bp

19.274,10  z VAT 18.117,65  z VAT

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy