Zamiatarki przemysłowe

Produkcja przemysłowa wymaga szybkich i prostych rozwiązań pozwalających utrzymać wymagany poziom czystości. Idealnym rozwiązaniem mogą być przemysłowe zamiatarki Karcher i Nilfisk. To ogromna oszczędność czasu, zasobów ludzkich i – oczywiście – pieniędzy. Prezentowane zamiatarki nie wymagają także wysokich nakładów finansowych na eksploatację oraz serwisowanie, dzięki niskiej awaryjności i wytrzymałej konstrukcji. Wszystko przyczynia się do maksymalnego obniżenia kosztów sprzątania, a w efekcie uzyskuje się nie tylko czyste przestrzenie, ale i zdrowsze, pozbawione kurzów i pyłów powietrze.
Cechami wyróżniającymi przemysłowe zamiatarki Karcher i Nilfisk na rynku są: proste i niesiłowe operowanie urządzeniem, wymienne szczotki o różnych parametrach, które umożliwiają dotarcie do problematycznych miejsc, pojemne zbiorniki na zanieczyszczenia oraz dostosowanie do każdego typu zanieczyszczeń, również mokrych. Możliwość pracy w różnych warunkach powoduje, że nasze zamiatarki doskonale radzą sobie z nierównościami terenu, praca jest bezkurzowa, a system umożliwiający zapełnienie zbiornika w 100% bez straty jakości i wydajności pracy wpływa na wysoką żywotność urządzenia i szczotek. Ponadto urządzenia posiadają różne rodzaje zasilania i rozbudowany system filtrujący.
Zamiatarki przemysłowe Karcher i Nilfisk mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Nadają się do wszelkiego rodzaju hal magazynowych, powierzchni fabrycznych, parkingów podziemnych, ale również placów lub dróg dojazdowych. Są dostosowane do pracy ciągłej nawet na dużych powierzchniach, a przy tym nie uszkadzają ich i nie powodują ich szybszego zużywania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Filtruj wg ceny

Filtruj wg. producenta

Filtruj wg. pojemność zbiornika

Filtruj wg. wydajności

Call Now Button Przewiń do góry