Skip to main content

Zamiatarki przemysłowe

Zamiatarki przemysłowe Kärcher i Nilfisk to profesjonalne urządzenia, które są idealnym rozwiązaniem do efektywnego sprzątania dużych powierzchni przemysłowych, hal produkcyjnych, magazynów czy parkingów. Kärcher oferuje różnorodne rodzaje zamiatarek przemysłowych, które są dostosowane do specyficznych potrzeb i wymagań różnych branż. Dzięki zaawansowanej technologii, solidnej konstrukcji i doskonałej wydajności zapewniają doskonałe rezultaty czyszczenia w trudnych warunkach. Dowiedz się więcej o różnych rodzajach zamiatarek przemysłowych Kärcher i wybierz odpowiednie narzędzie, które sprosta Twoim wymaganiom.

Produkcja przemysłowa wymaga szybkich i prostych rozwiązań pozwalających utrzymać wymagany poziom czystości. Idealnym rozwiązaniem mogą być przemysłowe zamiatarki Karcher i Nilfisk. To ogromna oszczędność czasu, zasobów ludzkich i – oczywiście – pieniędzy. Odporność na warunki atmosferyczne i różne zakresy temperatur pozwala im na pracę wewnętrzną i zewnętrzną. Prezentowane zamiatarki nie wymagają wysokich nakładów finansowych na eksploatację oraz serwisowanie, dzięki niskiej awaryjności oraz wytrzymałej konstrukcji. Wszystko przyczynia się do maksymalnego obniżenia kosztów sprzątania, a w efekcie uzyskuje się nie tylko czyste przestrzenie, ale i zdrowsze, pozbawione kurzów i pyłów powietrze.

Rodzaje zamiatarek przemysłowych Kärcher – Wybierz odpowiednie narzędzie do wydajnego sprzątania

Zamiatarki przemysłowe Kärcher wyposażone w baterie to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy potrzebują mobilnego sprzętu do zamiatania. Dzięki zasilaniu bateryjnemu nie wymagają podłączenia do zewnętrznego źródła zasilania, co daje większą swobodę ruchu i elastyczność. Bez względu na to, czy musisz sprzątać duże hale produkcyjne czy zewnętrzne powierzchnie, zamiatarki na baterie Kärcher zapewniają niezależność i wydajność pracy.

Zamiatarki przemysłowe Kärcher na silnik spalinowy są doskonałym rozwiązaniem do sprzątania dużych powierzchni, gdzie potrzebna jest duża moc i wydajność. Dzięki silnikowi spalinowemu zapewniają wysoką prędkość i efektywność czyszczenia. Są idealne do użytku na zewnątrz, na obszarach o dużej powierzchni, takich jak parkingi, placówki logistyczne czy tereny przemysłowe.

Zamiatarki przemysłowe na prąd są popularnym wyborem w wielu branżach. Dzięki zasilaniu elektrycznemu są ciche, ekologiczne i łatwe w obsłudze. Posiadają intuicyjny panel sterowania i ergonomiczny designowi. Są doskonałym rozwiązaniem do zamiatania zarówno małych, jak i średnich powierzchni w różnych branżach, takich jak biura, sklepy, hotele czy instytucje publiczne.

Wszystkie rodzaje zamiatarek cechuje:

 • proste i niesiłowe operowanie urządzeniem;
 • wymienne szczotki o różnych parametrach, które umożliwiają dotarcie do problematycznych miejsc;
 • pojemne zbiorniki na zanieczyszczenia;
 • dostosowanie do każdego typu zanieczyszczeń, również mokrych;
 • możliwość pracy w różnych warunkach;
 • doskonałe radzenie sobie z nierównościami terenu;
 • praca bezkurzowa;
 • rozbudowany system filtrujący;
 • system umożliwiający zapełnienie zbiornika w 100% bez straty jakości i wydajności pracy;
 • wysoka żywotność szczotek;
 • różne rodzaje zasilania.

Jakie są zalety zamiatarek przemysłowych?

Zamiatarki przemysłowe charakteryzują się wysoką efektywnością czyszczenia oraz niskimi kosztami eksploatacji, ponadto:

 • dokładnie czyszczą już przy pierwszym przejeździe;
 • łatwo pokonują przeszkody, wyboje;
 • czyszczą nawet porowate powierzchnie;
 • mają wymienialne szczotki, które można dopasowywać do specyfiki zanieczyszczeń;
 • mają funkcję jazdy do przodu i do tyłu;
 • wyposażone są w sprawne systemy odsysania;
 • w przypadku większych modeli wyposażone są w mechaniczne podnoszenie pojemnika na śmieci;
 • przystosowane są do pracy w różnych trybach, także energooszczędnym i tzw. turbo;
 • umożliwiają bezkontaktowe usuwanie nieczystości ze zbiornika.

Wszystkie te cechy (a poszczególne modele mogą zawierać także dodatkowe akcesoria i usprawnienia) przyczyniają się do łatwości użytkowania i jej efektywności. Szeroki wybór prezentowanych zamiatarek przemysłowych Karcher i Nilfisk pozwala na dostosowanie urządzenie do potrzeb i wymagań. Warto zauważyć, że pomiędzy konkretnymi seriami poszczególnych modeli występuje spore zróżnicowanie funkcyjne. Niezależnie od rodzaju zasilania – na baterie, silnik spalinowy czy prąd – zamiatarki Kärcher i Nilfisk zapewniają wysoką efektywność czyszczenia, łatwość obsługi i solidną konstrukcję. Dzięki nim można skutecznie utrzymać czystość na dużych powierzchniach przemysłowych. Wybierz odpowiedni rodzaj zamiatarek przemysłowych i ciesz się profesjonalnym sprzątaniem, które przyniesie efektywność i oszczędności w Twoim przedsiębiorstwie.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy