Myjki bez podgrzewania wody

Nowoczesne myjki bez funkcji podgrzewania wody pozwalają na czyszczenie nawet trudno dostępnych powierzchni. Woda wydostająca się z dyszy urządzeń myjących tłoczona jest przez pompę pod bardzo dużym ciśnieniem, które umożliwia dokładne i efektywne usuwanie grubych, przylegających warstw zanieczyszczeń w trudnym terenie.

Myjki zimnowodne napędzane są prądem o napięciu od 230 do nawet 400 V. Osiągają moc rzędu od 2,2 do 9,2 kW. Woda tłoczona przez solidne i niezawodne pompy może osiągać nawet 250 bar i wydajność do 900 litrów na godzinę. W podstawowym wyposażeniu myjki zawierają niezbędne do pracy elementy tj.: pistolety spryskujące uzyskujące bardzo wysokie parametry, węże wysokociśnieniowe, lance spryskujące czy dysze.

Myjki ciśnieniowe zimnowodne Karcher i Nilfisk

Przy pomocy myjek zimnowodnych Karcher i Nilfisk można szybko i skutecznie wyczyścić bezdotykowo różnego rodzaju silnie zabrudzone powierzchnie w budownictwie, rolnictwie, motoryzacji, transporcie czy w zakładach komunalnych. Głównym zadaniem myjek ciśnieniowych zimnowodnych jest szybkie i dokładne pozbywanie się zabrudzeń z dużych pojazdów, maszyn oraz obiektów.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy