Zamiatarki domowe

Pomocne w utrzymaniu idealnego porządku wokół domu będą domowe zamiatarki Karcher i Nilfisk.Pomimo przystosowania do użytku indywidualnego, są to maszyny o dużej mocy i wydajności pracy. Pozwolą więc na szybkie zrobienie porządku przy niskim nakładzie pracy, a dodatkowo oferują wysoką ergonomiczność i wygodę użytkowania, która nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Zamiatarki domowe marek Karcher i Nilfisk to projekty, które uwzględniają specyfikę porządków domowych – rodzaju powierzchni, sposobu ich używania i prowadzenia, a także częstotliwości prac.

Podstawową zaletą znajdujących się w naszym asortymencie zamiatarek jest ich duża zwrotność oraz lekka konstrukcja. Dzięki temu łatwo się prowadzą i mogą być używane przez każdego z domowników. W podobny sposób można dostosować wysokość zamiatarki do wzrostu osoby ją obsługującej – nie narażamy się wtedy na ból pleców, a sama praca jest łatwa i przyjemna. System szczotkowy oraz możliwość wymiany jego elementów pozwala ponadto na zamiatanie każdego typu powierzchni przydomowej.

Do jakich powierzchni służą zamiatarki domowe?

Za pomocą domowych zamiatarek Karcher i Nilfisk można skutecznie posprzątać dróżki i alejki ogrodowe, patia, przydomowe podjazdy, tarasy, brukowane i betonowane części ogrodu, terakotowe i płytkowe powierzchnie. Doskonale sprawdzą się także przy pracach porządkowych w warsztatach oraz garażach.

Do wyboru naszych klientów pozostawiamy różne rodzaje zamiatarek, które można dobrać do swoich potrzeb oraz wielkości powierzchni – są to między innymi zamiatarki ręczne, kompaktowe lub zamiatarki z napędem własnym.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy