Skip to main content

Zamiatarki domowe

Zamiatarki domowe Kärcher i Nilfisk to doskonałe narzędzia, które umożliwiają szybkie i efektywne zamiatanie powierzchni wokół domu. Dzięki zaawansowanym technologiom i innowacyjnym funkcjom są niezastąpionym narzędziem dla osób, które cenią sobie czystość i wygodę. Są to maszyny o dużej mocy i wydajności pracy. Pozwolą więc na szybkie zrobienie porządku przy niskim nakładzie pracy, a dodatkowo oferują wysoką ergonomię i wygodę użytkowania, która nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. 

Podstawową zaletą znajdujących się w naszym asortymencie zamiatarek jest ich duża zwrotność oraz lekka konstrukcja. Dzięki temu łatwo się prowadzą i mogą być używane przez każdego z domowników. W podobny sposób można dostosować wysokość zamiatarki do wzrostu osoby ją obsługującej – nie narażamy się wtedy na ból pleców, a sama praca jest łatwa i przyjemna. System szczotkowy oraz możliwość wymiany jego elementów pozwala na zamiatanie każdego typu powierzchni przydomowej.

Zamiatarki domowe Kärcher – Skuteczne i wygodne rozwiązanie dla czystych powierzchni

Zamiatarki domowe Kärcher zapewniają skuteczne i szybkie czyszczenie. Dzięki innowacyjnym szczotkom i zaawansowanym systemom zamiatania, doskonale zbierają zarówno duże śmieci, jak i drobne zanieczyszczenia. Niezależnie od rodzaju powierzchni, zamiatarki Kärcher skutecznie usuwają kurz, śmieci, okruchy czy liście. Ich wysoka wydajność i efektywność pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek podczas codziennych czynności sprzątania.

Przy użyciu domowych zamiatarek Karcher i Nilfisk można skutecznie posprzątać dróżki i alejki ogrodowe, patia, przydomowe podjazdy, tarasy, brukowane i betonowane części ogrodu, terakotowe i płytkowe powierzchnie. Doskonale sprawdzą się także przy pracach porządkowych w warsztatach oraz garażach. Lekka konstrukcja i ergonomiczne uchwyty sprawiają, że zamiatarki są łatwe do manewrowania i obsługi.

Do wyboru naszych klientów pozostawiamy różne rodzaje zamiatarek, które można dobrać do swoich potrzeb oraz wielkości powierzchni. W ofercie posiadamy również zamiatarki przemysłowe, są to między innymi: zamiatarki ręczne, samojezdne z fotelem dla operatora lub zamiatarki z napędem własnym. Niektóre modele zamiatarek Kärcher posiadają regulację wysokości uchwytu, co umożliwia dostosowanie urządzenia do indywidualnych preferencji i zapewnia optymalną postawę podczas pracy.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zamiatarka Karcher S 4

689,00  z VAT 585,65  z VAT

Zamiatarka Karcher S 4 Twin

869,00  z VAT 738,65  z VAT

Zamiatarka S 6 Karcher

1.799,00  z VAT 1.529,15  z VAT

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy