Zamiatarki domowe

Pomocne w utrzymaniu idealnego porządku wokół domu będą domowe zamiatarki Karcher i Nilfisk. Pomimo przystosowania do użytku indywidualnego, są to maszyny o dużej mocy i wydajności pracy. Pozwolą więc na szybkie zrobienie porządku przy niskim nakładzie pracy, a dodatkowo oferują wysoką ergonomię i wygodę użytkowania, która nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Zamiatarki domowe marek Karcher i Nilfisk to projekty, które uwzględniają specyfikę porządków domowych – rodzaju powierzchni, sposobu ich używania i prowadzenia, a także częstotliwości prac.

Podstawową zaletą znajdujących się w naszym asortymencie zamiatarek jest ich duża zwrotność oraz lekka konstrukcja. Dzięki temu łatwo się prowadzą i mogą być używane przez każdego z domowników. W podobny sposób można dostosować wysokość zamiatarki do wzrostu osoby ją obsługującej – nie narażamy się wtedy na ból pleców, a sama praca jest łatwa i przyjemna. System szczotkowy oraz możliwość wymiany jego elementów pozwala ponadto na zamiatanie każdego typu powierzchni przydomowej.

Za pomocą domowych zamiatarek Karcher i Nilfisk można skutecznie posprzątać dróżki i alejki ogrodowe, patia, przydomowe podjazdy, tarasy, brukowane i betonowane części ogrodu, terakotowe i płytkowe powierzchnie. Doskonale sprawdzą się także przy pracach porządkowych w warsztatach oraz garażach. Do wyboru naszych klientów pozostawiamy różne rodzaje zamiatarek, które można dobrać do swoich potrzeb oraz wielkości powierzchni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtruj wg ceny

Filtruj wg. producenta

Filtruj wg. wydajności

Call Now Button Przewiń do góry