Skip to main content

Myjki przemysłowe

Myjki przemysłowe Karcher i Nilfisk mogą być stosowane w wyjątkowo trudnych warunkach, dzięki mocnej konstrukcji zabezpieczonej ramą, wytrzymują wysoki rygor pracy. Myjki z linii profesjonalnej są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wysokie parametry urządzeń i mobilność sprawiają, że z powodzeniem mogą być wykorzystywane w branży budowlanej. Czyszczenie pojazdów, maszyn, urządzeń czy fasad, dzięki dużej wydajności tłoczenia i wysokiemu ciśnieniu wytwarzanemu przez myjki, staje się znacznie mniej czasochłonne i uporczywe. Urządzenia cechuje wysoki komfort obsługi i niezawodność działania. Główną zaletą myjek przemysłowych Kärcher jest ich wszechstronność. Niezależnie od tego, czy masz do czyszczenia magazyn, halę produkcyjną, parking, teren zewnętrzny czy też inną dużą powierzchnię, Kärcher posiada odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Szeroki asortyment myjek przemysłowych obejmuje zarówno urządzenia o dużej mocy, jak i te bardziej kompaktowe, dostosowane do specyfiki Twojej działalności. Siła i wydajność myjek przemysłowych Kärcher i Nilfisk pozwala na skuteczne usuwanie najbardziej uporczywych zabrudzeń. Myjki przemysłowe Karcher i Nilfisk są bardzo wydaje. Doskonale czyszczą zabrudzenia olejowe, tłuszcze, farbę, naloty czy też osadzony brud. Myjki poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Dzięki regulacji ciśnienia wody oraz różnym dyszom i akcesoriom, możesz dostosować urządzenie do konkretnego zadania i uzyskać doskonałe rezultaty. Myjki przemysłowe są nie tylko wydajne, ale także bezpieczne i łatwe w obsłudze. Ergonomiczny design, wygodne uchwyty i intuicyjne panele sterowania sprawiają, że korzystanie z tych urządzeń jest proste i przyjemne. 

Odkryj moc i perfekcję czyszczenia z myjkami profesjonalnymi Kärcher

Myjki ciepłowodne (oznaczone symbolem HDS) umożliwiają obniżenie ciśnienia (niezbędne na wrażliwych powierzchniach) oraz poprawę rezultatów czyszczenia nawet o 35%. Skraca się jednocześnie czas schnięcia powierzchni umytych gorącą wodą, a co za tym idzie czas pracy. Myjki HDS zużywają mniej środków chemicznych i lepiej usuwają tłuszcze i oleje.

Przy wyborze myjki najważniejsze jest, aby optymalnie dopasować maszynę do zadania, dlatego myjki Karcher i Nilfisk dostępne są w różnych klasach wydajności i w szerokiej gamie modeli, a także bez funkcji podgrzewania wody. Koszt zakupu myjki HD (zimnowodnej) jest niższy z powodu braku kotła grzewczego. 

W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z firmą Napra. Przy zakupie udzielamy profesjonalnych porad na temat zastosowania myjek Karcher i Nilfisk w przemyśle, motoryzacji, rolnictwie, transporcie czy instytucjach publicznych. Doradzimy jaką myjkę wybrać do powierzchni, które wymagają higienicznego czyszczenia bez użycia środków. Gwarantujemy fachowe doradztwo. Z naszą pomocą szybko znajdziesz urządzenie, którego potrzebujesz! Oferujemy także kompleksowe wsparcie techniczne oraz szeroką gamę akcesoriów i części, co pozwala na pełne świadczenie usług dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Myjka HD 13/18-4 S Plus

12.619,80  z VAT 11.862,61  z VAT

Myjka wysokociśnieniowa HD 7/20 G Classic

5.227,50  z VAT 4.913,85  z VAT

Myjka wysokociśnieniowa HD 8/23 G Classic

6.715,80  z VAT 6.312,85  z VAT

Myjka wysokociśnieniowa Kärcher HD 5/15 C

4.157,40  z VAT 3.907,96  z VAT

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy