Myjki przemysłowe

Myjki przemysłowe Karcher i Nilfisk mogą być stosowane w wyjątkowo trudnych warunkach, dzięki mocnej konstrukcji zabezpieczonej ramą, wytrzymują wysoki rygor pracy. Myjki z linii profesjonalnej są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wysokie parametry urządzeń i mobilność sprawiają, że z powodzeniem mogą być wykorzystywane w branży budowlanej. Czyszczenie pojazdów, maszyn, urządzeń czy fasad, dzięki dużej wydajności tłoczenia i wysokiemu ciśnieniu wytwarzanemu przez myjki, staje się znacznie mniej czasochłonne i uporczywe. Urządzenia cechuje wysoki komfort obsługi i niezawodność działania.

Jaką myjkę wybrać z podgrzewaniem czy bez podgrzewania wody?

Myjki ciepłowodne (oznaczone symbolem HDS) umożliwiają obniżenie ciśnienia (niezbędne na wrażliwych powierzchniach) oraz poprawę rezultatów czyszczenia nawet o 35%. Skraca się jednocześnie czas schnięcia powierzchni umytych gorącą wodą, a co za tym idzie czas pracy. Myjki HDS zużywają mniej środków chemicznych i lepiej usuwają tłuszcze i oleje. Koszt zakupu myjki HD (zimnowodnej) jest niższy z powodu braku kotła grzewczego. Natomiast przy wyborze myjki najważniejsze jest, aby optymalnie dopasować maszynę do zadania, dlatego myjki Karcher i Nilfisk dostępne są w różnych klasach wydajności i w szerokiej gamie modeli.

W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z firmą Napra. Przy zakupie udzielamy profesjonalnych porad na temat zastosowania myjek Karcher i Nilfisk w przemyśle, motoryzacji, rolnictwie, transporcie czy instytucjach publicznych. Doradzimy jaką myjkę wybrać do powierzchni, które wymagają higienicznego czyszczenia bez użycia środków. Gwarantujemy fachowe doradztwo. Z naszą pomocą szybko znajdziesz urządzenie, którego potrzebujesz!

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy