Skip to main content

Odkurzacze piorące domowe

Domy i mieszkania, w których dominują dywany lub wykładziny, a także wszelkiego rodzaju tapicerki, mogą wymagać lepszego i dokładniejszego czyszczenia. Z tym zadaniem doskonale poradzą sobie odkurzacze piorące Karcher i Nilfisk – uniwersalne urządzenia czyszczące przeznaczone do codziennego użytku i do wyjątkowo odpornych na czyszczenie zabrudzeń. Mogą być używane również do sprzątania na sucho, więc skutecznie zastępują dwa urządzenia.

Domowe odkurzacze piorące Karcher i Nilfisk to innowacyjny sprzęt wykorzystujący nowoczesne technologie produkcyjne i niosący wysoką wartość użytkową. Swoje niezawodne działanie zawdzięczają dwóm zbiornikom: na wodę czystą wraz z preparatem piorącym oraz wodę zużytą. Zaawansowana dysza spryskująca oraz skuteczny system odsysania wody gwarantują, iż czyszczone powierzchnie pozostają maksymalnie suche. Wysoka siła ssania zapewnia skuteczność czyszczenia wszelkiego rodzaju tekstyliów i dywanów o długim włosiu.

Czyste i higieniczne dywany, wykładziny, materace i fotele samochodowe

To wszystko jest możliwe dzięki odkurzaczom piorącym Karcher, które pozwalają w jednym przejściu roboczym na spryskanie zabrudzonej powierzchni roztworem wody i środka czyszczącego oraz ich odessaniu. Mogą też pełnić funkcje standardowych odkurzaczy sprzątających. Dzięki ich innowacyjnym funkcjom, takim jak technologia parowania, systemy filtracji wody oraz regulowana moc ssania, odkurzacze piorące Karcher są w stanie skutecznie usuwać zarówno kurz, jak i głębsze zabrudzenia, takie jak plamy czy roztocza. Niezależnie od rodzaju podłogi, odkurzacze piorące Karcher dostosowują się do jej wymagań. Czy to twarda powierzchnia, jak drewno czy kafelki, czy też dywan, odkurzacze piorące Karcher zapewniają optymalne rezultaty czyszczenia bez uszkadzania podłogi.

Światowi producenci Karcher i Nilfisk postawili na wysoką funkcjonalność urządzeń czyszczących. Odkurzacze piorące Kracher i Nilfisk to sprzęt łatwy w obsłudze i przechowywaniu. Pomimo zaawansowanych możliwości, praca z nim nie różni się zbytnio od pracy ze zwykłym odkurzaczem. Obie marki stosują również ciekawe pomysły poprawiające ergonomię sprzętu: dodatkowe uchwyty na rurę odkurzacza, schowki na akcesoria, czy anatomicznie ukształtowane uchwyty. Jeśli szukasz odkurzacza piorącego do swojego domu Karcher będzie niezawodnym wyborem. Dzięki innowacyjnym funkcjom, doskonałej wydajności i wyjątkowej trwałości, odkurzacze Karcher zapewniają czystość na najwyższym poziomie. 

Pokaż więcej Pokaż mniej

Odkurzacz piorący Karcher SE 4001

1.199,00  z VAT 1.019,15  z VAT

Odkurzacz piorący SE 4002

1.469,00  z VAT 1.248,65  z VAT

Odkurzacz piorący SE 5100

1.639,00  z VAT 1.393,15  z VAT

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy