Odkurzacze piorące domowe

Domy i mieszkania, w których dominują dywany lub wykładziny, a także wszelkiego rodzaju tapicerki, mogą wymagać lepszego i dokładniejszego czyszczenia. Z tym zadaniem doskonale poradzą sobie odkurzacze piorące Karcher i Nilfisk – uniwersalne urządzenia czyszczące przeznaczone i do codziennego użytku i do wyjątkowo odpornych na czyszczenie zabrudzeń. Naturalnie mogą być one używane również do sprzątania na sucho, więc skutecznie zastępują dwa urządzenia.

Domowe odkurzacze piorące Karcher i Nilfisk to innowacyjny sprzęt wykorzystujący nowoczesne technologie produkcyjne i niosący wysoką wartość użytkową. Swoje niezawodne działanie zawdzięczają dwóm zbiornikom: na wodę czystą wraz z preparatem piorącym oraz wodę zużytą. Zaawansowana dysza spryskująca oraz skuteczny system odsysania  wody gwarantują, iż czyszczone powierzchnie pozostają maksymalnie suche. Wysoka siła ssania zapewnia skuteczność czyszczenia wszelkiego rodzaju tekstyliów, również dywanów o długim włosiu.

Czyste i higieniczne dywany, wykładziny, materace i fotele samochodowe

To wszystko jest możliwe dzięki odkurzaczom piorącym Karcher, które pozwalają w jednym przejściu roboczym na spryskanie zabrudzonej powierzchni roztworem wody i środka czyszczącego oraz ich odessaniu. Mogę też pełnić funkcje standardowych odkurzaczy odkurzających.

Producenci postawili także na wysoką funkcjonalność tych urządzeń czyszczących. Domowe odkurzacze piorące Kracher i Nilfisk to sprzęt łatwy w obsłudze. Pomimo zaawansowanych możliwości, praca z nim nie różni się zbytnio od pracy ze zwykłym odkurzaczem. Są także łatwe do utrzymania w czystości oraz do przechowywania. Nasi partnerzy stosują również ciekawe pomysły poprawiające ergonomiczność sprzętu: dodatkowe uchwyty na rurę odkurzacza, schowki na akcesoria, czy anatomicznie ukształtowane uchwyty.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy