Parownice

Czyszczenie bez użycia detergentów może być czynnością ekologiczną i wyjątkowo efektywną. Dostępne w naszej ofercie parownice Karcher i Nilfisk to zaawansowane technologicznie urządzenia, które pozwalają na szybkie i skuteczne czyszczenie różnego typu nawierzchni. Duża liczba istniejących modeli – o różnorodnej specyfikacji – sprawia, że dopasowanie odpowiedniego typu sprzętu do charakteru wykonywanych prac staje się znacznie łatwiejsze. Dzięki myjkom parowym Karcher i Nilfisk można skrócić czas czyszczenia nawet o połowę. Usunąć większości szkodliwych drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych oraz zaoszczędzić na środkach chemicznych używanych do sprzątania. Lepszy efekt czyszczenia bez szorowania i polerowania daje możliwość także odświeżania tkanin i innych materiałów tekstylnych.

Parownice Karcher i Nilfisk przystosowane są do długotrwałej pracy oraz intensywnego użytkowania. Doskonale nadają się do czyszczenia łazienek, kuchni, powierzchni glazurowanych i terakotowych, linoleum oraz przedmiotów wykonanych z tworzyw sztucznych. Dzięki optymalnym parametrom użytkowym wykorzystywane są również do szybkiego czyszczenia obiektów wielkopowierzchniowych – hoteli, restauracji, szpitali i przychodni, sanatoriów. Użytkowanie myjek parowych Karcher i Nilfisk widocznie podnosi wydajność pracy i przynosi wymierne korzyści ekonomiczne.

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju myjki parowe: profesjonalne, domowe myjki o kompaktowych wymiarach, parownice w zestawie z żelazkiem, a także z wymiennymi nakładkami (dyszami) do czyszczenia wielu rodzajów powierzchnii m.in.: zlewów, baterii, okien, szyb, luster czy podłóg .

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Filtruj wg ceny

Filtruj wg. producenta

Filtruj wg. pojemność zbiornika

Filtruj wg. zasilania

Filtruj wg. wydajności

Call Now Button Przewiń do góry