Skip to main content

Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe Karcher i Nilfisk przeznaczone są do pracy w warunkach szczególnie wymagających, w tym do usuwania trudnych zabrudzeń, wiórów, cieczy, włókien, substancji organicznych, pyłów niebezpiecznych oraz pyłów mokrych. Charakteryzują się wyjątkowo wysoką mocą ssania, która pozwala zebrać wszystkie drobne odpady przemysłowe, nawet w dużej ilości. Przystosowane są również do długotrwałej pracy, w trybie ciągłym oraz trybie wielozmianowym – są wyjątkowo wytrzymałe i nieawaryjne nawet przy naprawdę problematycznych zadaniach. Równie dobrze sprawdzają się w sytuacjach, w których produkcja przemysłowa jest zintegrowana z czyszczeniem. W naszej ofercie odkurzaczy przemysłowych Karcher i Nilfisk znajdują się produkty, które można dopasować do konkretnej gałęzi przemysłu. Dotyczy to również branży, które mają do czynienia z zarządzaniem wysokim ryzykiem produkcyjnym, na przykład występującym zagrożeniem wybuchem lub wyciekiem substancji niebezpiecznych. 

Odkryj różnorodność modeli i niezliczone możliwości zastosowań odkurzaczy przemysłowych Kärcher

  • Odkurzacze ręczneto poręczne i łatwe w obsłudze urządzenia, idealne do czyszczenia mniejszych powierzchni lub trudno dostępnych miejsc. Są zasilane bateriami, co daje swobodę ruchu i pozwala na odkurzanie nawet w miejscach, gdzie brakuje dostępu do prądu. Odkurzacze ręczne Kärcher są wyposażone w skuteczne filtry, które zapewniają wysoką jakość odkurzania.
  • Odkurzacze specjalistyczne zostały zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom specyficznych zadań sprzątania. Dostępne modele przeznaczone są do odkurzania pyłów i odpadów takich jak pyłki drzewne, gips czy odpady budowlane. Odkurzacze specjalistyczne Kärcher są skonstruowane w taki sposób, aby zapewniały maksymalną wydajność i precyzję czyszczenia w trudnych warunkach.
  • Odkurzacze szczotkowesą idealne do odkurzania powierzchni, na których gromadzi się duża ilość zanieczyszczeń, takich jak dywany, wykładziny czy podłogi twardo-miękkie. Wyposażone w szczotki wirujące skutecznie usuwają brud i kurz, pozostawiając powierzchnie czyste i odświeżone.
  • Odkurzacze do pracy na suchosą przeznaczone do odkurzania suchych zanieczyszczeń, takich jak kurz, wiórki czy odpady. Posiadają duże pojemniki na brud, które umożliwiają dłuższe odkurzanie bez konieczności opróżniania. Odkurzacze te są również wyposażone w efektywne filtry, które zatrzymują nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń.
  • Odkurzacze przemysłowe Kärcher do pracy na sucho-mokro – są doskonałym rozwiązaniem dla profesjonalnych zadań czyszczenia, które wymagają zarówno odkurzania suchych zanieczyszczeń, jak i płynów. Dzięki swojej wszechstronności umożliwiają skuteczne sprzątanie w różnych sytuacjach i na różnych powierzchniach.

Najnowsza technologia ssania i filtracji na rynku

Wysoka siła ssąca oraz system oczyszczania filtrów jest głównym parametrem odpowiedzialnym za wydajność odkurzacza. Szczególnie istotną rolę odgrywa także wielkość zbiorników na zanieczyszczenia, torebek filtracyjnych, a także właściwie dobrane wyposażenie. Karcher i Nilfisk w urządzeniach czyszczących stosują najnowsze technologie filtrów, które pozwalają na szybkie i skuteczne odseparowanie szkodliwych substancji. Czyszczenie odkurzaczami przemysłowymi Karcher i Nilfisk jest więc nie tylko wydajne, ale pozwala także utrzymać przestrzeń bezpieczną dla zdrowia pracowników. Odkurzacze do pracy na sucho posiadają doskonałe parametry pracy, są łatwe w obsłudze, funkcjonalne i ciche – sprostają każdemu zadaniu. Wśród linii profesjonalnej znajdują się także odkurzacze do pracy z elektronarzędziami czy zbierania rozlanej wody. Dodatkowo prezentowane odkurzacze wykorzystują wysokie podciśnienie, co przekłada się na wysoką skuteczność i małą produkcję pyłów zawieszonych w powietrzu, nawet w przypadku odkurzania substancji bardzo lekkich. 

Pokaż więcej Pokaż mniej

Odkurzacz bateryjny Kärcher BV 5/1 Bp

2.496,90  z VAT 2.347,09  z VAT

Odkurzacz bateryjny Kärcher HV 1/1 Bp Cs

1.635,90  z VAT 1.537,75  z VAT

Odkurzacz bateryjny Kärcher HV 1/1 Bp Fs

1.685,10  z VAT 1.583,99  z VAT

Odkurzacz Kärcher BV 5/1

2.496,90  z VAT 2.347,09  z VAT

Odkurzacz Kärcher T 10/1

940,95  z VAT 884,49  z VAT

Odkurzacz Kärcher T 10/1 Adv

984,00  z VAT 924,96  z VAT

Odkurzacz Kärcher T 10/1 eco!efficiency

1.082,40  z VAT 1.017,46  z VAT

Odkurzacz Kärcher T 12/1

1.451,40  z VAT 1.364,32  z VAT

Odkurzacz Kärcher T 12/1 eco!efficiency

1.537,50  z VAT 1.445,25  z VAT

Odkurzacz Kärcher T 15/1

2.091,00  z VAT 1.965,54  z VAT

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy