Skip to main content

Mopy do zadań specjalnych – Skuteczne narzędzia do czyszczenia i utrzymywania porządku

Mop do podłogi to sprzęt niezbędny w każdym domu. Pozwala on szybko i skutecznie usunąć zabrudzenia z podłogi i nie pozostawia na niej smug. Aby jednak móc korzystać z pomocy mopa przy sprzątaniu, należy wybrać odpowiedni sprzęt. Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe. W ofercie sklepów ze sprzętem gospodarstwa domowego znaleźć można zarówno mopy sznurkowe, jak i paskowe, płaskie i obrotowe. Sięgać można też po profesjonalny sprzęt taki jak ten marki Duotex.

Mopy Duotex – najlepsze produkty do sprzątania

Sprzątanie powinno być przede wszystkim skuteczne. Można poświęcić mu wiele godzin i efektów nie widzieć, można też z tym przykrym obowiązkiem uporać się w ciągu kilku minut i być zadowolonym z wyniku. To, jakie będą rezultaty, zależy m.in. od tego, jakie sprzęty i środki się do niego zastosuje. Niektóre mopy czy ściereczki nie będą odpowiednio zbierać kurzu. Będą go rozmazywać i pozostawiać na płaskich powierzchniach nieestetyczne smugi. Dobrej jakości sprzęt do codziennego sprzątania (i nie tylko) proponuje marka Doutex. W jej ofercie odnaleźć można kije teleskopowe z ergonomicznym uchwytem oraz blokadą z aluminium o dużej wytrzymałości. Mopy Doutex mogą pochwalić się specjalną kompozycją włókien z mikrofibry, która zapewnia skuteczne czyszczenie podłóg.

Nie tylko mopy

Sprzęty do czyszczenia takie jak mopy marki Duotex dostępne są w sklepie internetowym Napra.pl. Chcąc jednak skutecznie pozbyć się kurzu i brudu, warto wyposażyć się też w ściereczki. Swoim wyglądem przypominają te tradycyjne, jednak mogą pochwalić się o wiele wyższą chłonnością. Produkowane są w technologii, która pozwala pozbyć się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń z różnego rodzaju powierzchni. Ściereczki z tkaniny oprócz dużej chłonności mogą też pochwalić się drobną strukturą, która ułatwi czyszczenie szklanych powierzchni np. okien, luster, półek czy stołów ze szkła. Ściereczkami Duotex zabrudzenia można usuwać zarówno z miękkich, jak i twardych powierzchni. Uzupełnieniem ściereczek wykonanych z mikrowłókien będą te przeznaczone do polerowania. Taki zestaw zadowoli każdą panią domu. Dzięki niemu porządki staną się prawdziwą przyjemnością, a ścieranie kurzu czy usuwanie brudu będzie zajęciem szybkim i bezproblemowym.

Kontakt

Warszawa (serwis, sprzedaż, wynajem urządzeń)

biuro@napra.pl

517 323 573

Łódź (biuro)
Serwis urządzeń przemysłowych (odbiór od klienta):

517 323 573

sklep@napra.pl

Adres

Warszawa
ul. Szeligowska 42
01-320 Warszawa (Bemowo)

Godziny otwarcia:
pn.-pt.: 08:00 - 18:00
sob.: 09:00 - 13:00

Formularz kontaktowy